Domů Instalační materiál (92 produktů)
Podkategorie Filtry, sklady, výrobce a parametry
Advanced Search Loading

Instalační materiál

Zboží bylo přidáno do košíku
Položek na stránce 
Řadit
AE-02

AE-02

KDP
Univerzální optický kabel s centrální trubkou, LSOH pláštěm, 12 vláken, singlemode, (SM), 9/125, AE02, 5,4mm.
AWOP-225PR

AWOP-225PR

Pulsar
Skladem
Instalační ocelová rozvodná požární krabice AWOP-225PR pro 6 vodičů průřezu 2,5mm2. Ohňová odolnost E30, E60, E90, max. napětí 450VAC, max. průměr instalovaného kabelu 10mm, krytí IP20, rozměry: 154x80x30 mm...
Momentálně nedostupný
AWOP-425SR

AWOP-425SR

Pulsar
Skladem
Instalační ocelová rozvětvená požární krabice AWOP-425SR pro 4 vodiče průřezu 2,5mm2. Ohňová odolnost E30, E60, E90, max. napětí 450VAC, max. průměr instalovaného kabelu 10mm, krytí IP20, rozměry: 120x120x37...
Momentálně nedostupný
AWOP-625PP

AWOP-625PP

Pulsar
Instalační ocelová průchozí požární krabice AWOP-625PP pro 6 vodičů průřezu 2,5mm2. Ohňová odolnost E30, E60, E90, max. napětí 450VAC, max. průměr instalovaného kabelu 10mm, krytí IP20, rozměry: 154x80x30 mm...
CABS4/WH/100

CABS4/WH/100

CQR
Skladem
Sdělovací nízkofrekvenční stíněný kabel 4x0,22mm pro vnitřní použití. Dodává se balení po 100m.
CABTP2X2/WH/100

CABTP2X2/WH/100

CQR
Skladem
Datový kabel pro sběrnici RS485, obdobných parametrů jako Belden 8723. 2x2x0,75 mm (2x samostatně stíněné a kroucené páry). Balení po 100m
Výprodej
CHKE-V 2x2.5

CHKE-V 2x2.5

Lamela
Skladem
CHKE-V 2x2.5 - Silový kabel se zvýšenou odolností proti šíření plamene a funkční schopností při požáru.
DS-1LN5E-E/E

DS-1LN5E-E/E

Hikvision
Skladem
Instalační UTP kabel CAT5E HIKVISION DS-1LN5E-E/E, 305m/box, 100MHz, 0,82mm, PVC, 5mm
DS-1LN5E-S

DS-1LN5E-S

 
Skladem
Instalační UTP kabel CAT5E HIKVISION DS-1LN5E-E/E, 305m/box, 100MHz, 0,82mm, PVC, 5mm
DS-1LN6-UU

DS-1LN6-UU

 
Skladem
Instalační UTP kabel CAT6 HIKVISION DS-1LN6-UU 305m/box bez stínění se šířkou pásma 250MHz. Izolace polyethylen 1,02mm, materiál pláště PVC, barva oranžová.
Měděný vodič AWG 23. Pracovní teplota -20°C...
FOP-LCLC-D-0.5-9

FOP-LCLC-D-0.5-9

XtendLan
Skladem
Optický patch cord singlemode LC/LC duplex, délky 0,5m.
FOP-SCSC-D-0.5-9

FOP-SCSC-D-0.5-9

XtendLan
Optický patch cord singlemode SC/SC duplex, délky 0,5m.
FOP-STSC-D-1-50-OM3

FOP-STSC-D-1-50-OM3

XtendLan
Optický patchcord multimode OM3 50/125um s konektory ST/SC. Duplex. Délka 1m.
FOP-STSC-D-1-9

FOP-STSC-D-1-9

XtendLan
Optický patchcord singlemode 9/125um s konektory ST/SC. Duplex. Délka 1m.
Foto není k dispozici

FOP-STST-D-1-9

XtendLan
Skladem
Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.
FOSS-61-28

FOSS-61-28

XtendLan
Ochrana sváru samosmršťovací teplem, délka 61mm, určená k ochraně svarku po svaření. Vyztužená ocelovým drátem,
FOT-LC-9-1-9

FOT-LC-9-1-9

XtendLan
Skladem
FO pigtail LC, 9/125, 0,9mm, 1m, LS0H, ZWP
FOT-SC-9-1-9

FOT-SC-9-1-9

XtendLan
FO pigtail SC, 9/125, 0,9mm, 1m, LS0H, ZWP
JB701/WH

JB701/WH

CQR
Skladem
Montážní krabice na povrch, 5 svorek + 2 tamper svorky
JB720/WH

JB720/WH

CQR
Skladem
Montážní krabice na povrch, 12 svorek + 2 tamper svorky
JB730/WH

JB730/WH

CQR
Skladem
Montážní krabice na povrch, 24 svorek + 2 tamper svorky
JE-H(St)H 2x2x0.8

JE-H(St)H 2x2x0.8

Lamela
Skladem
JE-H(St)H 2x2x0.8 - Sdělovací kabel vnitřní, stíněný a ohniodolný.
JXFE-R 1x2x0,8

JXFE-R 1x2x0,8

Lamela
JXFE-R 1x2x0,8 - Sdělovací kabel se zvýšenou odolností proti šíření plamene.
JXFE-V 2x2x0,8 FE/180/P30-60R

JXFE-V 2x2x0,8 FE/180/P30-60R

Lamela
JXFE-V FE/180/P30-60R - Sdělovací kabel se zvýšenou odolností proti šíření plamene.
 
Strana: 1 3 4 |
© 1989 - 2018 ALARM ABSOLON, spol. s.r.o. Zobrazit plnou verzi