Domů Instalační materiál Optické kabely (16 produktů)
Podkategorie Filtry, sklady, výrobce a parametry
Advanced Search Loading

Optické kabely

Zboží bylo přidáno do košíku
Položek na stránce 
Řadit
FOT-LC-9-1-9

FOT-LC-9-1-9

XtendLan
Na objednání
FO pigtail LC, 9/125, 0,9mm, 1m, LS0H, ZWP
OPK-U-DSTF-12(12x0,9)A9GHMH-A1-OG

OPK-U-DSTF-12(12x0,9)A9GHMH-A1-OG

OPTOKON, a.s.
Na objednání
Kabel se zvýšenou požární odolností 60 minut
12 vláken singlemode G.657.A1, barva kabelu oranžová (možná změna)
Konstrukce 12x samostatné vlákno v akrylátové ochraně
OPK-U-DSTF-16(4x0,9)CFUGHMH-A1-OG

OPK-U-DSTF-16(4x0,9)CFUGHMH-A1-OG

OPTOKON, a.s.
Na objednání
Kabel se zvýšenou požární odolností 60 minut
16 vláken singlemode G.657.A1, barva kabelu oranžová (možná změna)
Konstrukce 4x akrylátová trubička - každá uvnitř čtyři vlákna
Optický kabel KDP KO-08-5-AE02-OM3

Optický kabel KDP KO-08-5-AE02-OM3

KDP
Na objednání
Optický kabel, multi mode, 50/125, 8c, J/A-DQ(ZN)H WBF, LS0H, AE02, CLT, KDP, OM3
Optický kabel KDP KO-12-9-AE02

Optický kabel KDP KO-12-9-AE02

KDP
Na objednání
Univerzální optický kabel s centrální trubkou, LSOH pláštěm, 12 vláken, singlemode, (SM), 9/125, AE02, 5,4mm.
Optický modul XtendLan MGB-LXD

Optický modul XtendLan MGB-LXD

XtendLan
Na objednání
Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní SC konektor, single-mode, WDM. Dosah 3-10km. TX 1550nm/RX 1310nm. Cisco, Planet kompatibilní. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém...
Patch kabel XtendLan FOP-LCLC-D-0.5-9-A1

Patch kabel XtendLan FOP-LCLC-D-0.5-9-A1

XtendLan
Na objednání
Optický patch cord singlemode LC/LC duplex, délky 0,5m.
Patch kabel XtendLan FOP-SCASCA-D-10-9

Patch kabel XtendLan FOP-SCASCA-D-10-9

XtendLan
Skladem
Optický patch kabel XtendLan FOP-SCASCA-D-10-9 slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Vhodné i pro WDM aplikace. Izolace 2 mm. Specifikace vlákna: 9/125 um. Typ Vlákna:...
Patch kabel XtendLan FOP-SCSC-D-0.5-9

Patch kabel XtendLan FOP-SCSC-D-0.5-9

XtendLan
Na objednání
Optický patch cord singlemode SC/SC duplex, délky 0,5m.
Patch kabel XtendLan FOP-SCSC-D-5-9

Patch kabel XtendLan FOP-SCSC-D-5-9

XtendLan
Na objednání
Optický patch cord singlemode SC/SC duplex, délky 5m.
Patch kabel XtendLan FOP-STSC-D-1-50-OM3

Patch kabel XtendLan FOP-STSC-D-1-50-OM3

XtendLan
Na objednání
Optický patchcord multimode OM3 50/125um s konektory ST/SC. Duplex. Délka 1m.
Patch kabel XtendLan FOP-STSC-D-1-9

Patch kabel XtendLan FOP-STSC-D-1-9

XtendLan
Na objednání
Optický patchcord singlemode 9/125um s konektory ST/SC. Duplex. Délka 1m.
Patch kabel XtendLan FOP-STST-D-1-9

Patch kabel XtendLan FOP-STST-D-1-9

XtendLan
Na objednání
Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.
Patch kabel XtendLan FOP-STST-D-2-9

Patch kabel XtendLan FOP-STST-D-2-9

XtendLan
Na objednání
Optický patch kabel XtendLan FOP-STST-D-2-9 slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Technologie sítě: duplex, Typ vlákna: singlemode (G.652d), Specifikace vlákna: 9/125 um....
Pigtail XtendLan FOT-SC-9-1-9

Pigtail XtendLan FOT-SC-9-1-9

XtendLan
Na objednání
FO pigtail SC, 9/125, 0,9mm, 1m, LS0H, ZWP
XtendLan FO-DP1000-8-1

XtendLan FO-DP1000-8-1

XtendLan
Na objednání
Ultraohebný optický kabel pro koncové rozvody, standard G.657A. Kulatý, průměr 3,7 mm. Singlemode 9/125 um, 8 vláken, LS0H opláštění. Vlákna v primární ochraně 250 um, vedena středem a obalena kevlarem.
 
 
© 1989 - 2022 ALARM ABSOLON, spol. s.r.o. Zobrazit plnou verzi

Tato webová stránka používá cookies

Na těchto stránkách fungují cookies, které naše společnosti využívají. Jednotlivé typy cookies a jejich dobu zpracování naleznete popsané níže v tabulce. Zvolte prosím Vámi preferovanou variantu. Pokud byste nás potřebovali ohledně výkonu vašich práv v souvislosti se zpracováním cookies kontaktovat, obraťte se prosím na společnost, jejíž stránky procházíte, nebo na našeho Pověřence pro ochranu osobních údajů. Pokud si myslíte, že s osobními údaji nenakládáme, jak bychom měli, máte možnost podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů. Budeme však rádi, pokud se nejdříve obrátíte přímo na nás a budeme tak moct Váš požadavek obratem vyřešit.