Zboží bylo přidáno do košíku


Nezapomněli jste nakoupit?
Doplňkové produkty

XL-VTD1401TR

Výrobce
Kód produktu
860695
Záruka
24 M
Hodnocení produktu:
Hodnotil: 1 zákazník
Skladová dostupnost:
Na objednání

4 kanálový univerzální optický konvertor pro všechny analogové HD a SD systémy. 4x HD-CVI/AHD/TVI/PAL, v jejich rozlišeních 1080p, 720p, CVBS. Přenos po jednom optickém vlákně, single mode i multimode. Zpětný přenos 1x RS-485 jednosměrná, dosah 20 km na single mode vlákně, 2km po multimode vlákně. ST optický konektor. WDM 1310/1550nm. Možnost montáže na zeď. RS-485 s přepěťovou ochranou. Především pro souběžný přenos obrazu a ovládání kamer. Pár vysílač a přijímač.

Slouží pro nekomprimovaný přenos video signálů po optických trasách.

 

Specifikace:

  • 4x Video vstup, BNC konektory, 75 ohm
  • HD-CVI 1080p a 720p kompatibilní
  • AHD 1080 a 720p kompatibilní
  • TVI 1080 a 720p kompatibilní
  • CVBS (PAL, NTSC, SECAM) kompatibilní - rozlišení 960H, 720H a nižší (D1, CIF, QCIF...)
  • COM port, pro RS-485, přenášen opačném směru, šroubová svorkovnice, max. rychlost 115200Baud

Video kanály:

  • 4 kanály
  • vstupní/výstupní signály 1Vp-p, 75ohm
  • max. signál 1,5V p-p na vstupu
  • přenášené pásmo 50MHz
  • zkreslení zesílením do 1%
  • SNR min. 70dB

Optický port:

  • vlnové délky 1310/1550nm
  • digitální komunikační rychlost: 1310nm 2,5Gbps
  • výkonová marže : 10dB
  • dosahy : 10dB
  • multimode: 2km
  • single mode: 20km
  • konektor ST

Pracovní parametry:

  • rozsah pracovních teplot -40st.C až +75 st.C
  • napájení 5V DC, odběr max. 5W, napájecí adaptér 90~240V AC/ 5V DC je součástí
  • ochrana proti zkratu
  • rozměr 175x150(170 s instal. částí)x30mm
  • MTBF 100 000 hodin
Doplňkové produkty
Poraďte se s námi
Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš specialista Vás bude kontaktovat.
© 1989 - 2019 ALARM ABSOLON, spol. s.r.o. Zobrazit plnou verzi