Kamerové systémy (VSS)
Analogové kamery
Bullet (válcové)
5MPx
DS-2CE19H0T-AIT3ZF(2.7-13.5mm)(C)
5MPx analogová BULLET kamera Hikvision DS-2CE19H0T-AIT3ZF(C) s motorizovaným varifokálním objektivem 2.7-13.5mm, citlivost kamery 0.01 Lux@ při maximálním rozlišení 2560x1944. Kamera podporuje funkce DWDR, 2D DNR, BLC, HLC, AGC a další. IR přísvit dosahuje do vzdálenosti až 40m. Ochrana zařízení IP67. Komunikace po koaxu probíhá pomocí protokolu Hikvision-C. Kamera nabízí Switchable TVI/AHD/CVI/CVBS výstupy. Napájení kamery je 12V DC/24V AC. Provozní teplota -40°C to +60°C.
| Technologie systému | Multiformát - 4v1 |
|---|---|
| Rozlišení | 5 MPx |
| Prostředí montáže | Venkovní |
| Typ objektivu | varifokální motorický |
| Ohnisková vzdálenost | 2.7 - 13.5 mm |
| Min. šířka záběru - varifokální | 26 ° |
| Max. šířka záběru - varifokální | 95 ° |
| Délka přísvitu max. | 40 m |
| Režim Den/Noc | IR-cut |
| WDR | Digitální (DWDR) |
| Citlivost | Standardní Lux |
| OSD menu | Ne |
| Ovládací rozhraní | Koaxiál |
| Protokol ovládání | Hikvision - C |
| Barevné provedení | Bílá |
| Stupeň krytí IP | IP67 |
| Napájení | 12V DC / 24V AC |
| Spotřeba | 5-10 W |
| Provozní teplota | -40 až +80 °C |
| Hmotnost Netto | 0,94 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,94 kg |