Kamerové systémy (VSS)
Analogové kamery
Otočné PTZ
2MPx
DS-2CE70DF3T-PTLXTS(2.8mm)
2MPx TVI ColorVu hybridní vnitřní PT kamera Hikvision DS-2CE70DF3T-PTLXTS s fixním objektivem a ohniskovou vzdáleností 2.8mm. Kamera je vybavena snímačem s ultra vysokou citlivostí, který zajišťuje kvalitní obraz i při zhoršených světelných podmínkách. Kamera disponuje vysokou fyzickou kompenzací protisvětla včetně mnoha dalších podpůrných funkcí pro zlepšení kvality obrazu včetně bílého LED přísvitu s dosahem až 20 metrů i IR přísvitu s dosahem až do 25 metrů.
Fyzické parametry:
Kamera má IR i LED přísvit a lze využívat tyto tři možnosti:
Obousměrné audio a funkce Live Guard je možné použít pouze s rekordéry z řady "X".
Například -
| Technologie systému | Analog |
|---|---|
| Rozlišení | 2 MPx |
| Prostředí montáže | Vnitřní |
| Typ objektivu | monofokální (fix focus) |
| Ohnisková vzdálenost | 2.8 mm |
| Šířka záběru - monofokální | 101-110 ° |
| Délka přísvitu max. | 25 m |
| Režim Den/Noc | IR-cut |
| WDR | 120dB reálné |
| Citlivost | Ultra vysoká Lux |
| Protokol ovládání | Hikvision - C |
| Barevné provedení | Bílá |
| Napájení | 12V DC |
| Spotřeba | 10-20 W |
| Provozní teplota | -40 až +60 °C |
| Hmotnost Netto | 0,57 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,57 kg |