Kamerové systémy (VSS)
IP kamery
Otočné PTZ
4MPx
DS-2CFSP4/4G(2.8mm)(O-STD)/EU
4MPx IP solární 4G hybridní venkovní PT kamera Hikvision DS-2CFSP4/4G s fixním objektivem a ohniskovou vzdáleností 2,8 mm. Kamera nabízí 4G LTE připojení, je vybavena vestavěným mikrofonem a reproduktorem.
Fyzické parametry:
Kamera navíc podporuje:
Kamera má IR i LED přísvit a lze využívat tyto tři možnosti:
| Rozlišení | 4 MPx |
|---|---|
| Typ objektivu | monofokální (fix focus) |
| Ohnisková vzdálenost | 2.8 mm |
| Šířka záběru - Monofokální | 91-100 ° |
| Délka přísvitu (max.) | 30 m |
| Typ přísvitu | Kombinované (bíle LED a IR) |
| WDR | Digitální (DWDR) |
| Citlivost | 0,005 Lux |
| Max. počet snímků | 12.5 |
| Audio vstup/výstup | Integrovaný mikrofon / Reproduktor |
| Interní úložiště - SD karta | MicroSD slot max.512GB |
| Bezdrátová konektivita | 4G/LTE |
| Barevné provedení | Bílá |
| Stupeň krytí IP | IP66 |
| Napájení | 12V DC / Solár |
| Spotřeba | 5-10 W |
| Provozní teplota | 0 až +50 °C |
| Autotracking | ANO |
| Hmotnost Netto | 2,39 kg |
| Hmotnost Brutto | 2,39 kg |