Kamerové systémy (VSS)
IP kamery
Wi-Fi kamery
DS-2DE2C400IWG/W(2.8mm)(W)
4MPx IP PT kamera Hikvision DS-2DE2C400IWG/W s fixním objektivem a ohniskovou vzdáleností 2,8 mm. Kamera nabízí Wi-Fi připojení s dosahem 50 metrů, je vybavena vestavěným mikrofonem a reproduktorem a IR přísvitem do vzdálenosti až 30 metrů.
Fyzické parametry:
Chytré funkce:
| Rozlišení | 4 MPx |
|---|---|
| Typ objektivu | monofokální (fix focus) |
| Ohnisková vzdálenost | 2.8 mm |
| Šířka záběru - Monofokální | 91-100 ° |
| Délka přísvitu (max.) | 30 m |
| Typ přísvitu | Infračervený přísvit (IR) |
| WDR | Digitální (DWDR) |
| Citlivost | 0,01 Lux |
| Max. počet snímků | 20 |
| Audio vstup/výstup | Integrovaný mikrofon / Reproduktor |
| Interní úložiště - SD karta | MicroSD slot max.512GB |
| Bezdrátová konektivita | Wi-Fi |
| Barevné provedení | Bílá |
| Stupeň krytí IP | IP66 |
| Napájení | 12V DC |
| Spotřeba | 5-10 W |
| Provozní teplota | -30 až +50 °C |
| Autotracking | ANO |
| Hmotnost Netto | 1,20 kg |
| Hmotnost Brutto | 1,20 kg |