PZTS (EZS)
Detektory
Prostředí
ECO1003
ECO1003 - konvenční optickokouřový hlásič, bez patice. Hlásič certifikovaný dle EN 54-7 s automatickým dorovnáváním citlivosti detekce přítomnosti kouře.
Typ: optickokouřový
Napájení: 8 - 30 V ss / typ. 60 µA, max. 80 mA
Rozměry: prům. 102 x 42 mm
Pracovní teplota: -30 - 70 °C
Krytí: IP42
| Typ detektoru | Optický kouřový detektor |
|---|---|
| Použití | Vnitřní prostředí |
| Způsob připojení | Smyčkový |
| Baterie | Ne |
| Detekované plyny | Kouř |
| Odběr | 65 mA |
| Rozměr (Ø) | 102 mm |
| Rozměr (hloubka) | 32,5 mm |
| Hmotnost Netto | 0,08 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,08 kg |