Domů Síťové komponenty a PC (249 produktů)
Podkategorie Filtry, sklady, výrobce a parametry
Advanced Search Loading

Síťové komponenty a PC

Zboží bylo přidáno do košíku
Položek na stránce 
Řadit
DS-1LN5E-S

DS-1LN5E-S

Hikvision
Skladem
Instalační UTP kabel CAT5E HIKVISION DS-1LN5E-S, 305m/box, 100MHz, izolace polyethylen 0,88mm, PVC, průměr 5mm
DS-1LN6-UE-W

DS-1LN6-UE-W

Hikvision
Na objednání
Instalační UTP kabel CAT5E HIKVISION DS-1LN6-UE-W, 305m/box, 100MHz, PVC
Průměr kabelu 5,8mm. Pracovní teplota -20°C až 70°C.
DS-1LN6-UU

DS-1LN6-UU

Hikvision
Skladem
Instalační UTP kabel CAT6 HIKVISION DS-1LN6-UU, 305m/box, bez stínění, 250MHz, Izolace polyethylen 1,02mm, materiál pláště PVC, barva oranžová, AWG 23, Pracovní teplota -20°C až 75°C.
Kabel UTP-drát 5e

Kabel UTP-drát 5e

Planet Technology Corp.
Skladem
UTP kabel pro drátovou komunikaci, 4 párový, vodič 24AWG(Cu), izolace vodičů HDPE, vnější izolace PVC, průměr kabelu 5.3mm, barevné odlišení vodičů
DS-3WF01C-2N

DS-3WF01C-2N

Hikvision
Skladem
Přednastavený výtahový spoj Hikvision DS-3WF01C-2N, Router/Brigde, Standard IEEE802.11 b/g/n, TDMA, Integrovaná anténa 6dBi, 300Mbps, vnitřní spoj na 2,4GHz, operační frekvence 2412 do 2472MHz, výstupní...
DS-3WF03C-D

DS-3WF03C-D

Hikvision
Skladem
Venkovní WiFi spoj (pojítko) HIKVISION DS-3WF03C-D na 5GHz; dosah 3Km, transmiter a receiver plus napájení součástí balení; Integrovaná 15dBi anténa; Výstupní výkon až 27 dBm; Normy: IEEE 802.11 a/n (MIMO) /...
ORS-416A

ORS-416A

XtendLan
Na objednání
Mini rozvaděč, 4 porty, 1x průchozí kabel, 6 svarků, ST/SC/Duplex LC/pigtaily, stupačkové/průběžné
UBNT airMAX NanoStation locoM5

UBNT airMAX NanoStation locoM5

Ubiquiti
Na objednání
5GHz WiFi transceiver. UBNT airMAX NanoStation locoM5 - 5GHz, anténa 13dBi, Client/AP/Repeater, 802.11a/n, MIMO
UBNT PowerBeam5 AC ISO 400mm

UBNT PowerBeam5 AC ISO 400mm

 
Na objednání
UBNT PowerBeam5 AC ISO 400mm, venkovní, 5GHz AC, 2x 25dBi, Gigabit LAN, AirMAX AC ISO
WDAP-702AC

WDAP-702AC

Planet Technology Corp.
Na objednání
Planet WDAP-702AC, venkovní 2,4/5GHz access point, 802.11ac(1,2Gb/s), multi-SSID/VLAN,120klientů, SNMP,IP55
ADR-LC2LC-MM-OM3

ADR-LC2LC-MM-OM3

XtendLan
Na objednání
LC-LC duplex adapter MM,OM3, do optických van. Spojka, průchodka pro optické kabely s konektory LC. Pro dvě vlákna (duplex).
-60 %
Jedináček
ADR-LC2LC-SM

ADR-LC2LC-SM

XtendLan
Skladem
Duplexní adaptér (spojka) LC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro simplexní SC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna.
ADR-SCD2SCD-MM-OM3

ADR-SCD2SCD-MM-OM3

XtendLan
Na objednání
SC-SC duplex adapter MM (spojka), PC ,OM3,azurová, do optických rozvaděčů s otvory pro duplexní SC konektory
ADR-SCS2SCS-SM

ADR-SCS2SCS-SM

XtendLan
Na objednání
Adaptér (spojka) SC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC/LC/FC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna.
Výprodej
BREAK-COP-1V+12-BOX

BREAK-COP-1V+12-BOX

Metel
Skladem
přepěťová ochrana video + 12VDC/1A, dvoustupňové provedení, galvanicky izolovaná svorka PE, rychlá montáž do kamerových krytů
Výprodej
BREAK-COP-1V+24-BOX

BREAK-COP-1V+24-BOX

Metel
Skladem
přepěťová ochrana video + 24VAC/1A, dvoustupňové provedení, galvanicky izolovaná svorka PE, rychlá montáž do kamerových krytů
Výprodej
BREAK-COP-2V-DIN

BREAK-COP-2V-DIN

Metel
Skladem
přepěťová ochrana 2x video/RS485, dvoustupňové provedení, galvanicky izolovaná svorka PE, rychlá montáž
CAMIBOX-A035DL

CAMIBOX-A035DL

PATROKOLOS
Na objednání
Pasívní anténa pro Camibox, průměr 35 cm.
CAMIBOX-A065

CAMIBOX-A065

PATROKOLOS
Na objednání
Pasívní anténa, průměr 65 cm.
CAMIBOX-A090

CAMIBOX-A090

PATROKOLOS
Na objednání
Pasívní anténa, průměr 90 cm.
CAMIBOX-A120

CAMIBOX-A120

PATROKOLOS
Na objednání
Pasívní anténa, průměr 120 cm.
CAMIBOX-B10A_035-050

CAMIBOX-B10A_035-050

PATROKOLOS
Na objednání
Nezávislý transparentní spoj (most), frekvence 10 GHz, velikost antény 35 cm, maximální reálná propustnost 50 Mbps. Pozor!! Cena je pouze za polovinu spoje. Pro kompletní spoj je nutné použít dvě jednotky,...
CAMIBOX-B10A_035-100

CAMIBOX-B10A_035-100

PATROKOLOS
Na objednání
Nezávislý transparentní spoj (most), frekvence 10 GHz, velikost antény 35 cm, maximální reálná propustnost 100 Mbps. Pozor!! Cena je pouze za polovinu spoje. Pro kompletní spoj je nutné použít dvě jednotky,...
CAMIBOX-B10A_035-180

CAMIBOX-B10A_035-180

PATROKOLOS
Na objednání
Nezávislý transparentní spoj (most), frekvence 10 GHz, velikost antény 35 cm, maximální reálná propustnost 180 Mbps. Pozor!! Cena je pouze za polovinu spoje. Pro kompletní spoj je nutné použít dvě jednotky,...
 
Strana: 1 3 ... 11 |
© 1989 - 2019 ALARM ABSOLON, spol. s.r.o. Zobrazit plnou verzi