Domů Síťové komponenty a PC Konvertory (7 produktů)
Podkategorie
Podkategorie:
Filtry, sklady, výrobce a parametry
Advanced Search Loading

Konvertory na datové sítě a switche

Zboží bylo přidáno do košíku
Položek na stránce 
Řadit
2Wire - sada s EU napájecím kabelem

2Wire - sada s EU napájecím kabelem

2N Telekomunikace a.s.
Skladem do 48 hod
2N převodník 2Wire/Ethernet ATEUS-9159014EU, sada dvou kusů. Prodlouží ETHernet až o 220 metrů po dvoulince a poskytne koncovému zařízení napájení přes PoE. Napájení 100-240VAC, výstup 48VDC/1,3A. Rozměry ...
IGT-805AT

IGT-805AT

Planet Technology Corp.
Na objednání
Media konvertor LAN/optické vlákno, 1x 100/1000Base-T,1x SFP 100/1000-X, ESD+EFT, IP30, -40 až 75°C
MC111CS

MC111CS

TP-Link
Skladem do 48 hodin
Media konvertor LAN/optika 10/100 využívající WDM single-mode s jedním SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna je potřeba použít MC112CS.
MC112CS

MC112CS

TP-Link
Skladem do 48 hodin
Media konvertor LAN/optika 10/100 využívající WDM single-mode s jedním SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna je potřeba použít MC111CS.
TL-MC1400

TL-MC1400

TP-Link
Skladem do 48 hodin
Modulární expanzní báze pro mediakonvertory TP-Link k upevnění do racku, 2U.
TL-MCRP100

TL-MCRP100

TP-Link
Skladem do 48 hodin
TP-Link TL-MCRP100 modul redundantního napájecího zdroje 100-240V pro šasi TL-MC1400
XL-GT805A

XL-GT805A

XtendLan
Na objednání
Gigabit Ethernet mediakonvertor 10/100/1000Base-T / miniGBIC SFP. Převádí optický Gigabitový Ethernet přes vložený modul konvertoru miniGBIC (SFP) na metalický ethernet.
 
 
© 1989 - 2020 ALARM ABSOLON, spol. s.r.o. Zobrazit plnou verzi