Zboží bylo přidáno do košíku


Nezapomněli jste nakoupit?
Doplňkové produkty

HK-SFP-1.25G-20-1310-DF

Výrobce
Kód produktu
865416
EAN kód
6941264011309
Záruka
36 M
Skladová dostupnost:
Skladem

Centrální sklad Lážovice
2 ks
Praha
Do 24hod
Ostrava
Do 24hod
Brno
Do 24hod
Plzeň
Do 24hod
České Budějovice
Do 24hod

SFP modul Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1310-DF DUPLEX s LC konektorem podporující 1.25G Ethernet a standard ROHS. Duplex - 9/125µm, přenosová rychlost 1250Mbps na vzdálenost až 20km. Napájení je 3,3V DC.
Doplňkové produkty
Alternativní produkty
© 1989 - 2021 ALARM ABSOLON, spol. s.r.o. Zobrazit plnou verzi