Domů Skříně a rozvaděče (181 produktů)
Podkategorie Filtry, sklady, výrobce a parametry
Advanced Search Loading

Skříně a rozvaděče

Zboží bylo přidáno do košíku
Položek na stránce 
Řadit
Výprodej
Skrin univerzalni A15-18

Skrin univerzalni A15-18

 
138 Kč bez DPH
420 Kč bez DPH
Skladem
Ocelový kryt na akumulátor 18Ah
RWA966

RWA966

Pulsar
Skladem
9U nástěnný rozvaděč (Rack) RWA966 od výrobce Pulsar o rozměrech 502 x 600 x 600 mm (V x Š x H), 19“ nosnost 70kg, IP20. Rack disponuje zamykatelnými dveřmi s možností prohození směru otevírání (2 klíče...
RWA1266

RWA1266

Pulsar
Skladem
12U nástěnný rozvaděč (Rack) RWA1266 od výrobce Pulsar o rozměrech 636 x 600 x 600 mm (V x Š x H), 19“ nosnost 70kg, IP20. Rack disponuje zamykatelnými dveřmi s možností prohození směru otevírání (2 klíče...
19" 1.5U Mounting Bracket

19" 1.5U Mounting Bracket

Hikvision
Skladem
Montážní sada do racku pro Hikvision rekordéry DS-77xxNI-I/K 1.5U do 19" racku.
19" 1U Mounting Bracket

19" 1U Mounting Bracket

Hikvision
Skladem
Montážní příslušenství do RACKU 19" pro rekordéry Hikvision 1U se šířkou 445mm
19" 1U 380  Mounting Bracket

19" 1U 380 Mounting Bracket

Hikvision
36 Kč bez DPH
Skladem
Montážní sada pro Hikvision rekordéry 1U s šířkou 380 - 385mm do 19" racku
ADR-LC2LC-MM-OM3

ADR-LC2LC-MM-OM3

XtendLan
Na objednání
LC-LC duplex adapter MM,OM3, do optických van. Spojka, průchodka pro optické kabely s konektory LC. Pro dvě vlákna (duplex).
ADR-LC2LC-SM

ADR-LC2LC-SM

XtendLan
Skladem
Duplexní adaptér (spojka) LC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro simplexní SC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna.
ADR-SCD2SCD-MM-OM3

ADR-SCD2SCD-MM-OM3

XtendLan
Na objednání
SC-SC duplex adapter MM (spojka), PC ,OM3,azurová, do optických rozvaděčů s otvory pro duplexní SC konektory
ADR-SCS2SCS-MM

ADR-SCS2SCS-MM

XtendLan
Na objednání
Spojka, optická, SC-SC, simplex, multimode
ADR-SCS2SCS-SM

ADR-SCS2SCS-SM

XtendLan
Na objednání
Adaptér (spojka) SC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC/LC/FC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna.
ARAD1S

ARAD1S

Pulsar
Na objednání
RACK 1U/270mm univerzální box do 19" rozvaděčů.
ARAD2

ARAD2

Pulsar
Na objednání
Univerzální skříň Pulsar ARAD2 do 19" datových rozvaděčů. Vhodná pro umístění např. ústředen EZS včetně akumulátorů a podobných zařízení. Montážní rozměry: Š=19”, V=2U.
ARAS1000

ARAS1000

Pulsar
Na objednání
Posuvné lyžiny Pulsar ARAS1000 pro zařízení montovaná do rack skříní s hloubkou 1000mm. Montážní rozměry: V=1U, H=705 - 790mm.
ARAS450

ARAS450

Pulsar
Na objednání
Posuvné lyžiny Pulsar ARAS450 pro zařízení montovaná do rack skříní s hloubkou 450mm. Montážní rozměry: V=1U, H=262 - 388mm. Statické zatížení: 30kg.
ARAS600

ARAS600

Pulsar
Skladem
Posuvné lyžiny Pulsar ARAS600 pro zařízení montovaná do rack skříní s hloubkou 600mm. Montážní rozměry: V=1U, H=415 - 608mm.
ARAS800

ARAS800

Pulsar
Na objednání
Posuvné lyžiny Pulsar ARAS800 pro zařízení montovaná do rack skříní s hloubkou 800mm. Montážní rozměry: V=1U, H=600 - 655mm.
AWO000

AWO000

Pulsar
Na objednání
Ocelová skříň s transformátorem 20VA a prostorem pro 7Ah akumulátor. Rozměry: 250x250x80 mm
Výprodej
AWO003

AWO003

Pulsar
494 Kč bez DPH
705 Kč bez DPH
Skladem
Ocelová skříň s transformátorem 20VA a prostorem pro 7Ah akumulátor pro Paradox
AWO150

AWO150

Pulsar
Na objednání
Ocelová skříň s transformátorem 40VA a prostorem pro 7Ah akumulátor
AWO200PU

AWO200PU

Pulsar
Skladem
Ocelová skříň bez transformátoru a s prostorem pro 18Ah akumulátor
AWO205PU

AWO205PU

Pulsar
Na objednání
Ocelová skříň s transformátorem 40VA a prostorem pro 17Ah akumulátor pro Satel
AWO214

AWO214

Pulsar
Na dotaz
Ocelová skříň s transformátorem 40VA a prostorem pro 18Ah akumulátor pro Paradox
AWO220

AWO220

Pulsar
Na objednání
Ocelová skříň s transformátorem 40VA a prostorem pro 17Ah akumulátor
 
Strana: 1 3 ... 8 |
© 1989 - 2021 ALARM ABSOLON, spol. s.r.o. Zobrazit plnou verzi