Filtry, sklady, výrobce a parametry
Advanced Search Loading

Pigtaily

Zboží bylo přidáno do košíku
Položek na stránce 
Řadit
SXPI-SC-UPC-OS2-1,5M-G657A2

SXPI-SC-UPC-OS2-1,5M-G657A2

Solarix
Na objednání
Pigtail 9/125 SCpc SM OS2 1,5m G.657A2 SXPI-SC-PC-OS2-1,5M-G657A2
Novinka
Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m SXPI-LC-UPC-OS-1,5M

Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m SXPI-LC-UPC-OS-1,5M

Solarix
Na objednání
Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.
Novinka
Pigtail 9/125 LCapc SM OS 1,5m  SXPI-LC-APC-OS-1,5M

Pigtail 9/125 LCapc SM OS 1,5m SXPI-LC-APC-OS-1,5M

Solarix
Na objednání
Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.
Novinka
Pigtail 9/125 STupc SM OS 1,5m SXPI-ST-UPC-OS-1,5M

Pigtail 9/125 STupc SM OS 1,5m SXPI-ST-UPC-OS-1,5M

Solarix
Na objednání
Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.
Novinka
Pigtail 9/125 SCupc SM OS 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-SC-UPC-OS-1,5M-12PCK

Pigtail 9/125 SCupc SM OS 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-SC-UPC-OS-1,5M-12PCK

Solarix
Na objednání
Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě. Balení obsahuje 12 kusů.
 
 
© 1989 - 2024 ALARM ABSOLON, spol. s.r.o. Zobrazit plnou verzi

Tato webová stránka používá cookies

Na těchto stránkách fungují cookies, které naše společnosti využívají. Jednotlivé typy cookies a jejich dobu zpracování naleznete popsané níže v tabulce. Zvolte prosím Vámi preferovanou variantu. Pokud byste nás potřebovali ohledně výkonu vašich práv v souvislosti se zpracováním cookies kontaktovat, obraťte se prosím na společnost, jejíž stránky procházíte, nebo na našeho Pověřence pro ochranu osobních údajů. Pokud si myslíte, že s osobními údaji nenakládáme, jak bychom měli, máte možnost podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů. Budeme však rádi, pokud se nejdříve obrátíte přímo na nás a budeme tak moct Váš požadavek obratem vyřešit.