AcuSense technologie

AcuSense technologie - technologie Hikvision Acusense - eliminace falešných poplachů

 

Co je to technologie AcuSense

Ve srovnání s konvenčními poplašnými systémy založenými na senzorech má sledovací systém, který využívá kamery, několik výhod: schopnost sledovat události v reálném čase, získávat klíčová data kolem těchto událostí a poskytovat spolehlivé a přesné důkazy pro vymáhání práva. Přidáním doteku inteligence do oblíbených kamer a videorekordérů Hikvision, tvoří AcuSense technologie perfektní volbu pro přístupný a inteligentní bezpečnostní systém!

 

Algoritmy deep learning

Jak naznačuje název, technologie Hikvision AcuSense poskytuje přesné snímání v bezpečnostním hardwaru. Tato technologie stojící na algoritmech deep learning rozlišuje osoby a vozidla od jiných pohybujících se cílů.

Acusense deep learning

Zaměření na události, na kterých záleží

Nejběžnější obavy v oblasti ochrany perimetru představují nepovolené vstupy a vloupání do vozidel. AcuSense vám pomůže soustředit se na tyto události dvěma způsoby: alarm se spustí pouze v případě, že dojde k přednastavenému typu vniknutí, a související videa jsou pro snadnější vyhledávání roztříděna podle kategorií.

Acusense - Zaměření na události, na kterých záleží

 

 

S AcuSense technology přichází výkonné funkce

Přesný alarm pro člověka a vozidlo Vizuální a zvukové upozornění Cíle prohledávejte rychle podle typu
Můžete se zaměřit na poplachy spouštěné lidmi a vozidly, zatímco falešné poplachy spouštěné malými zvířaty nebo jinými irelevantními objekty jsou výrazně omezeny. Nyní si můžete tuto inteligentní funkci vychutnat s VCA nebo detekcí pohybu. Metody reakce a zastrašování na místě pomocí vizuálních a přizpůsobitelných zvukových upozornění k přidání další úrovně ochrany. Nyní je k dispozici funkce obousměrného zvuku. Videoklipy jsou řazeny podle kategorií lidí a vozidel a klasifikace objektů výrazně zlepšuje efektivitu vyhledávání.

 

 

 

Aplikace AcuSense

 

Vily

Ať už se rozhodnete na dům dohlížet sami nebo si najmete profesionálního poskytovatele služeb, který se bude starat o váš domov, určitě budete chtít mít dvě funkce:

 

 • Výzva k oznámení prostřednictvím smartphonu
  Zkontrolujte informace o poplachu a sledujte živý přenos videa.
 • Odraz světla a zvuku
  Reagujte na události vniknutí pomocí blikajícího světla a přizpůsobitelné sirény.

 

 

Centrum obdržení alarmu / Monitorovací centrum

Sledování zabezpečení není nikdy snadný úkol, zejména pokud jste zodpovědní za sledování více míst současně. Produkty AcuSense mohou pomoci zvýšit efektivitu a zlepšit pracovní postup.

 

 • Pro poplachovou službu proti vloupání
  Přesný alarm pouze pro případy vniknutí člověka.
 • Pro přehrávání a vyhledávání videa
  Rychlé vyhledávání videa pro lidi nebo vozidla prostřednictvím tříděných složek.

 

 

Továrny

Továrny a sklady ukládají vysoce hodnotné suroviny nebo komodity. Bezpečnost je zde zásadní. K provádění takových úkolů však obvykle existuje jen omezená pracovní síla. Zařízení AcuSense nabízejí alternativní řešení, které jsou velmi efektivní.

 

 • Vyměňte bezpečnostní hlídky za sledování kamer
 • Přesný alarm překročení lidských cílů
  Zařízení AcuSense lze nastavit tak, aby odesílala upozornění pouze při detekci události zásahu člověka. Výskyt zvířat již alarm nespustí.

 

 

Omezené oblasti

Omezené oblasti nebo nebezpečné oblasti mají obvykle označení upozorňující lidi na nebezpečí. Lidé tyto signály občas ignorují, což má za následek vážné následky, přestupky v zónách s vysokou bezpečností nebo přetrvávající nešťastné incidenty.

 

 • Přizpůsobitelné zvukové upozornění
  S kamerou AcuSense můžete přizpůsobit zvukovou zprávu, která se má přehrát, když fotoaparát detekuje někoho, kdo se pokouší vstoupit do oblasti. Lidský hlas je mnohem silnějším varováním ve srovnání s pouhým písemným znamením.

 

Produkty AcuSense

 

Vyhledávání produktů

Všechny produkty s technologií AcuSenses můžete snadno vyhledat na našem webu pomocí štítku Acusenses.

 

 

Zobrazit všechny produkty

 

 


Naše společnost Alarm Absolon, spol.s r.o. je autorizovaným distributorem produktů značky Hikvision.

Značka Hikvision je jedním z předních výrobců a dodavatelů bezpečnostních technologií na světě. Mezi produkty značky Hikvision patří kamerové systémy, systémy na řízení přístupu, zabezpečovací systémy, termovizní produkty a softwary pro centralizaci a správu zařízení. Tyto výrobky jsou určené do všech oblastí bezpečnostního monitorování.  V České republice působí společnost od roku 2007.

Článek byl převzat ze stránek výrobce Hikvision.

© 1989 - 2021 ALARM ABSOLON, spol. s.r.o. Zobrazit plnou verzi