Kariéra

SERVISNÍ TECHNIK/SKLADNÍK LÁŽOVICE

Nejstarší distributor bezpečnostních technologií v České republice přijme do svých řad NOVOU sílu do našeho centrálního skladu v Lážovicích.

Koho hledáme

Hledáme kolegu na pozici skladník/servisní technik, jehož náplní práce bude vyřizování objednávek zákazníků a vyřizování reklamací našich zákazníků.

Co požadujeme

Práce s PC, znalost Microsoft Office

Zkušenosti s informačním systémem výhodou

Znalost anglického jazyka (emailová komunikace)

Samostatnost

Flexibilitu

Náplň práce

Vybalování zásilek od našich dodavatelů elektrotechniky.

Zabalování zboží a příprava pro přepravce.

Vyřizování reklamací našich zákazníků

Vyřizování reklamací za našimi dodavateli (i mimo ČR)

Komunikace se zákazníky (telefonicky, osobně, emailově)

Komunikace s dodavateli (telefonicky, emailově)

Co nabízíme

Odpovídající finanční ohodnocení

Kariérní růst

Multisport BENEFIT kartu

Stravenky

Mobilní telefon

Notebook

Místo výkonu práce

Lážovice 52, 267 24 Lážovice, okres Beroun (Bývalý areál Albixon)

Vítáno
Znalost práce v informačním systému

Znalost slaboproudých systémů výhodou

Nástup je možný ihned. Pokud Vás naše nabídka zaujala a máte i další dotazy, kontaktujte nás prosím telefonicky +420 601 343 254 nebo emailem absolon@absolon.cz. Více informací o společnosti naleznete na www.absolon.cz.