Kariéra

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO ČESKOU REPUBLIKU

Nejstarší distributor bezpečnostních technologií v České republice přijme do svých řad obchodního zástupce pro Českou republiku

Koho hledáme

Hledáme obchodního zástupce s vysokou úrovní komunikace, přátelským a přesto seriózním vystupováním.

Co požadujeme

Proaktivní přístup
Kreativní myšlení
Samostatnost
Minimálně SŠ vzdělání
Obchodní praxi
Znalost kancelářského balíku MS Office/Office 365
Znalost slaboproudých systémů výhodou

Vítáno

Pokročilou úroveň komunikace v AJ.
Praxi v oboru uvítáme.
ŘP sk. B

Náplň práce

Kontaktování nových zákazníků
Péče o stávající zákazníky
Zpracování obchodních nabídek a objednávek
Přímý prodej, fakturace zákazníkům
Práce s informačním systémem

Co Vám nabízíme

Flexibilní pracovní dobu
Mobilní telefon pro firemní i osobní použití
Notebook pro firemní i osobní použití
Příplatky na dovolenou
Multisport benefit karta
Stravenky

Místo výkonu práce

Březinova 9, 186 00 Praha 8 + obchodní jednání po celé ČR

Nástup je možný ihned. Pokud Vás naše nabídka  zaujala a máte i další dotazy, kontaktujte nás prosím telefonicky +420 601 343 254 nebo emailem kacirek@absolon.cz. Více informací o společnosti naleznete na www.absolon.cz.

SKLADNÍK V CENTRÁLNÍM SKLADU

Nejstarší distributor bezpečnostních technologií v České republice přijme do svých řad skladníka do našeho centrálního skladu v Lážovicích (okres Beroun.

Hledáme kolegu na pozici skladník. Hlavní náplní bude příjem a expedice zásilek s našimi produkty a vyřizování objednávek našich zákazníků.

Manuální zručnost
Komunikativnost
Umění samostatně se rozhodovat
Znalost práce s počítačem
Základní znalost kancelářského balíku MS Office/Office 365

Vítáno

Znalost práce s informačními systémy
Vyhláška 50 – kvalifikace pracovníka s obsluhou elektrických zařízení
Zkušenosti s oborem a produkty, které nabízíme

Náplň práce

Vyřizování objednávek našich zákazníků
Vybalování zásilek od našich dodavatelů elektrotechniky
Zabalování zboží a příprava pro přepravce

Odpovídající finanční ohodnocení
Mobilní telefon
MULTISPORT BENEFIT kartu
Stravenky
Příplatek na dovolenou
Karierní růst

Lážovice 52, 267 24 Lážovice, okres Beroun (Bývalý areál Albixon)