Kariéra

Nejstarší distributor bezpečnostních technologií v České republice přijme do svých řad obchodního zástupce pro Jižní Čechy.

Co hledáme?

Hledáme obchodního zástupce s vysokou úrovní komunikace, přátelským a přesto seriózním vystupováním.

Co požadujeme?

  • Proaktivní přístup
  • Kreativní myšlení
  • Samostatnost
  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Obchodní praxi
  • Znalost kancelářského balíku MS Office/Office 365
  • Znalost slaboproudých systémů výhodou

Náplň práce:

  • Kontaktování nových zákazníků
  • Péče o stávající zákazníky
  • Zpracování obchodních nabídek a objednávek
  • Přímý prodej, fakturace zákazníkům
  • Práce s informačním systémem

Co Vám nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Mobilní telefon pro firemní i osobní použití
  • Notebook pro firemní i osobní použití
  • Příplatky na dovolenou
  • Multisport benefit karta
  • Stravenky

Místo výkonu: České Budějovice

Nástup je možný ihned. Pokud Vás naše nabídka  zaujala a máte i další dotazy, kontaktujte nás prosím telefonicky +420 601 343 254 nebo emailem kacirek@absolon.cz. Více informací o společnosti naleznete na www.absolon.cz.