Kariéra

Vedoucí pobočky - České Budějovice

Pro naši pobočku v Českých Budějovicích hledáme šikovného, komunikativního spolupracovníka/spolupracovnici na pozici vedoucího pobočky.

Náplň práce

• denní prodej
• každodenní komunikace se zákazníky
• získávání nových kontakty
• technická a obchodní podpora zákazníkům
• administrativní činnost
• logistika (vyřizování objednávek), práce s IS

Požadavky

• beztrestnost
• ŘP skupiny B
• spolehlivost, smysl pro zodpovědnost
• příjemné vystupování
• samostatnost
• kladný vztah k výpočetní technice a znalosti v oboru bezpečnostních technologií vítány
• zkušenosti s prací v informačním systému vítány
• zkušenosti v obchodní praxi

Nabízíme

• zajímavou a pestrou náplň práce
• flexibilní pracovní dobu
• možnost dalšího rozvoje (cizí jazyk, odborná školení)
• mobilní telefon a notebook i pro osobní potřeby
• stravenky
• příplatek na dovolenou
• podíl na zisku

Místo výkonu: České Budějovice

Nástup je možný ihned. Pokud Vás naše nabídka na pozici vedoucího pobočky zaujala a máte i další dotazy, kontaktujte nás prosím telefonicky +420 601 343 254 nebo emailem kacirek@absolon.cz. Více informací o společnosti naleznete na www.absolon.cz.