Dvouměsíčník ECHO Absolonu 09/10/2016

Dvouměsíčník ECHO Absolonu 09/10/2016

Dnešní číslo Echa je zaměřené na kamerové systémy. Proto jsme pro vás připravili, krom tradičních akcí, pár aktuálních novinek a informací z produktové nabídky našich kamerových partnerů a krátké nahlédnutí na jejich stánky na největším evropském veletrhu bezpečnostních technologií IFSEC v Londýně, který proběhl 21.–23. června tohoto roku.

Nové multiformátové kamery (4 v 1) od výrobce IRLAB

Tyto kamery obsahují všechny v současné době nejrozšířenější analogové formáty: CVBS, AHD, HD-CVI i HD-TVI. Od července tohoto roku jsou kamery 4v1 také v nabídce Alarm Absolon. Jedná se o produkty výrobce IRLAB a zahrnují všechna běžně používaná mechanická provedení. Stručný přehled aktuálních modelů 4v1 od IRLAB a další informace jsou v novém Echu.

Novinky ze světa bezpečnostní techniky IFSEC International 2016

Největší evropský veletrh bezpečnostní techniky proběhl v červnu v Londýně a my jsme u toho nemohli chybět. Bylo zde představeno mnoho zajímavých novinek, například nejodolnější PTZ kamera na trhu, nebo unikátní systém vymaskování pohybujících se osob přímo v kameře od Panasonicu, špičková multimegapixelová řešení od Logopixu, či novinky od Comelitu, výrobce domácích telefonů, videotelefonů a domácí automatizace. Více o veletrhu se dočtete v Echu.

 


 

 

Diskuse
Zatím žádné příspěvky
© 1989 - 2019 ALARM ABSOLON, spol. s.r.o. Zobrazit plnou verzi