Možnost zapůjčení CCTV/VSS testeru

Stále se snažíme zdokonalovat a přinášet Vám, našim zákazníkům, co největší pohodlí a co nejlepší technickou podporu. Proto zavádíme novou službu s názvem ZAPŮJČENÍ CCTV/VSS TESTERU.

Na některých instalacích (například ve velké výšce) je složité nastavovat kamery, kontrolovat, jestli je kamera vůbec funkční, jaké má parametry, nastavení ohniskové vzdálenosti apod. Není jednodušší způsob, než si u nás zakoupit či vypůjčit CCTV/VSS tester, který Vám se vším a ve zlomkovém časovém horizontu pomůže.

Naše kamerové testery zvládají jak analogový signál (CVBC, HD-TVI, HD-CVI, AHD) skrze integrované BNC, tak IP do rozlišení 4K=8MPx. Testery mají integrované napájení pro obě technologie (v případě IP mají testery integrovaný PoE výstup), takže není potřeba externího napájení – můžete pouze zapojit testovanou kameru. Každý námi nabízený tester má integrovanou baterii s vysokou kapacitou. Máte problém s kabeláží? I na to můžete přijít díky testeru: CCTV/VSS tester 7" IP+Analog 4K, PoE, HDMI, Wi-Fi, testování sítě. Funkcí testerů je opravdu mnoho, jedná se například o: testování ONVIF protokolu a kamer, utilita pro Hikvision a Dahua kamery, detailní skenování sítě, skenování portů, příkazy jako PING či Tracert, skenování Wi-Fi, možnost příkazů SDK do kamer, test kvality (útlumu) kabeláže, test párů kabeláže, test vzdálenosti kabeláže a další.


Co služba obnáší?

  • jednoduše zavoláte na pobočku, kde si chcete tester zakoupit/zapůjčit
  • naši zaměstnanci Vám sdělí, jestli je tester v daném termínu volný
  • Vyzvednete si tester (minimální zapůjčení 1 den)
  • Tester vrátíte

 

Tato služba je zpoplatněna částkou 499,- Kč bez DPH/1 den

 

Testery, které si můžete zakoupit / zapůjčit:

© 1989 - 2019 ALARM ABSOLON, spol. s.r.o. Zobrazit plnou verzi