Nový bezdrátový zabezpečovací systém AXIOM od Hikvision je tady!

Axiom HUB - EZS od Hikvisionu

 

Axiom HUB - system topology

Společnost Hikvision, přední světový výrobce bezpečnostních systémů a řešení, uvedl na podzim tohoto roku žhavou novinku v segmentu elektronických zabezpečovacích systémů - bezdrátovou ústřednu nové generace Axiom s řadou navazujících produktů – detektorů, ovladačů, čteček apod.

Produktová řada Hikvision Axiom je zcela nový bezdrátový systém navržený speciálně pro veškeré domácí a malé komerční aplikace. Propojuje zabezpečení s video verifikací v jedné platformě. Vytváří krátké 7s video při poplachové události. Kamery je možné použít originální od Hikvision, ale i ONVIF od jiných výrobců – tzn. např. ty, které už v zabezpečovaném objektu jsou. Přiřazení kamer do systému je velmi jednoduché a může být realizováno drátově, pomocí switche nebo routeru, nebo bezdrátově přes Wi-Fi. Centrální jednotka – ústředna – HUB komunikuje s detektory a periferiemi obousměrně pomocí rádiového protokolu kryptovaného 128bit AES šifrováním na nosné frekvenci 868MHz. V systému může být až 32 bezdrátových detektorů a výstupů.

Pro komunikaci z objektu je možné využít metalický port LAN, Wi-Fi (802.11b/g/n) nebo GSM GPRS, 3/4G komunikátor (podle verze ústředny) se 128 bitovým šifrováním dat. S PCO komunikuje formátem SIA – Contact ID. Vzdálené ovládání a nastavení je možné přes webový prohlížeč, Hikvision cloud HikConnect včetně mobilní aplikace nebo přes zdarma distribuovaný software iVMS-4200. Veškeré nastavení je velmi rychlé, jednoduché a intuitivní. Systém Hikvision Axiom je velmi zajímavým a užitečným rozšířením portfolia bezpečnostních produktů Hikvision, které jednoduše integruje software iVMS-4200.

 

Představení systému Axiom HUB:

Instalace a konfigurace systému Axiom HUB:

 

   Všechny produkty ZDE

 

DATASHEET ZABEZPEČOVACÍHO SYSTÉMU AXIOM HUB

 

© 1989 - 2019 ALARM ABSOLON, spol. s.r.o. Zobrazit plnou verzi