Nové panoramatické IP kamery PanoVu od Hikvision

 

Společnost Hikvision představila nové panoramatické kamery PanoVu. Kamery mají 180° nebo 360° úhel záběru a video stream v ultra HD rozlišení. Díky PTZ ovládání, inteligentním sledovacím funkcím a vysoké citlivosti při špatné úrovni osvětlení snímané scény jsou PanoVu vhodné pro monitorování rozsáhlých prostorů typu sportovních stadionů, městských center, letišť, či parkovišť.

I při osvětlení 0,002 lux jsou kamery schopny zachytit vysoce detailní barevný obraz, protože všechny disponují objektivy DarkEye s velkou světelností. Kamery PanoVu mají inteligentní funkce video analýzy, jako jsou detekce vniknutí, detekce vstupu a odchodu ze snímaného prostoru, překročení virtuální linie a další.

Díky tomu, že jedna kamera je schopna nahradit několik běžných kamer, klesají nejen pořizovací náklady, ale také náklady na údržbu. Již samotná instalace kamer je díky standardnímu ethernet připojení a PoE napájení velmi snadná. V jednom kompaktním zařízení je integrováno několik optických snímačů. Tím odpadá investice do serveru se speciálním softwarem, který by vytvořil panoramatický obraz z běžných jednotlivých kamer.

Ihned po uvedení na trh získala modelová řada Hikvision PanoVu několik ocenění na bezpečnostních výstavách s kamerovými systémy.

DS-2DP0818Z-DDS-2DP1636-DDS-2DP1636Z-D

 

 

Diskuse
Zatím žádné příspěvky
© 1989 - 2019 ALARM ABSOLON, spol. s.r.o. Zobrazit plnou verzi