Školení pro obchodní partnery staré

Vážení obchodní přátelé,


 
z důvodu zlepšování kvality poskytování služeb našim zákazníkům jsou nabízena pravidelná oborová školení z oblasti bezpečnostních technologií.
 
V rámci pravidelných školení jsou prezentovány nové technologie ze všech oblastí bezpečnostních systémů dodávané společností Alarm Absolon a nové trendy v jednotlivých resortech.
 
Dále jsou školení zaměřena na osvětlení základních principů a pokročilých dovedností při návrhu, instalaci či užívání jednotlivých systémů. Samozřejmostí je i školení na konkrétní typy jednotlivých zařízení ze všech oblastí námi dodávaných bezpečnostních technologií s následným vystavením certifikátu o absolvování odborného školení. 
 
V neposlední řadě jsou ukázány možnosti integrace mezi jednotlivými technologiemi z různých resortů bezpečnostních a jiných systémů (typicky z oblasti řízení budov apod.). Diskuse je vyhrazena pro Vaše dotazy. V diskusi se snažíme pomoci vyřešit Vaše případné problémy, které se vyskytly v průběhu Vašich instalací apod. Průběh a zaměření jednotlivých školení operativně přizpůsobujeme Vašim potřebám a požadavkům.
 
Věříme, že pravidelná školení pomohou montážním organizacím a projektantům při jejich každodenní práci a pro naši společnost přinesou lepší zpětnou vazbu od zákazníků, což nám pomůže i nadále cíleně zkvalitňovat námi poskytované služby ke všeobecné spokojenosti našich klientů.
 
Na pravidelná setkání s Vámi se budeme těšit v těchto termínech:
13.1.2015

Základní školení na docházkový a přístupový systém Aktion Next. Součástí je sestavení a zapojení testovacího systému, nainstalování SW na řídící počítač, nastavení základních provozních parametrů a postup implementace SW do provozu. Školení se koná na pobočce výrobce. Nutno mít vlastní notebook a základní nářadí.

10.2.2015 Certifikační školení Hikvision-workshop. Nutno mít vlastní notebook.
11.2.2015 Školení na zabezpečovací ústředny Agility a LightSys firmy Risco. Vysvětlení funkcí Cloudu, dálkového programování a předvedení bezdrátového detektoru s kamerou.
12.2.2015

Školení na interaktivní požární ústřednu UNIPOS. Popis zařízení a jeho hlavních funkcí. Popis možností konfigurace pomocí dotykového LCD a také konfiguračního software RS700.

Další termíny školení budou včas zveřejněny na našich webových stránkách a připomenuty spolu s programem prostřednictvím elektronické pošty. Přihlášky k účasti na školení prosíme zasílejte nejpozději týden před termínem školení na adresu simek@absolon.cz

 
Školení budou probíhat v sídle naší společnosti – Březinova 9, 186 00 Praha 8 – Karlín. Samozřejmě budou pořádána školení i v ostatních lokalitách. Přesné termíny a místa konání školení budou vždy včas zveřejněna na našich webových stránkách a pozvánky rozeslány prostřednictvím elektronické pošty.
© 1989 - 2019 ALARM ABSOLON, spol. s.r.o. Zobrazit plnou verzi