Termokamery za příznivé ceny

 

Levné termokamery pro co nejvyšší bezpečnost

Termální Bi-spektrální kamery v provedení Bullet a Turret včetně samoučící se technologie

Společnost Hikvision, přední světový výrobce inovativních produktů a řešení pro video dohled, uvedla na trh nové termovizní kamery s duálním spektrem, které poskytne lepší možnosti detekce požáru, včetně včasného varování o anomálii teploty a vizuálního varování. Tyto nové ekonomické kamery (řada DS-2TD1217/V1) snižují riziko požáru a případné ztráty majetku.

 

 

Technologie obrazů duálního spektra

Termokamery Hikvision s funkcí Deep Learning podporují detekci ohně pomocí vysoce kvalitních interních hardwarových komponentů. Zobrazovací technologie snímání obrazu pomocí viditelného i tepelného světla se nazývá „duální spektrum“. Technologie duálního spektra vytváří náhled dvou snímků v jednom náhledu a také fúzi obrazů, které mohou zachytit to, co způsobilo varování - pomáhají personálu rychle zvládnout situaci. Personál monitoruje jediný kanál, kde je snížená šířka pásma. Jedná se o zjednodušení postupu živého náhledu pro přepínání kanálů (mezi tepelnými a optickými kanály).

Příklad obrazu v jiném obrázku
Příklad dvou snímků v jednom náhledu

 

Funkce sloučení duálního spektra obrazu také poskytuje více detailů a obrazů za různých podmínek prostředí, což usnadňuje nalezení skrytých objektů a dokumentování neobvyklých událostí.

 

Optický Fůze obrazů

Technologie zpracování obrazu kamery kombinuje několik technik zpracování obrazu a vytváří nejlepší výsledky termálního zobrazení. Používá také „teplotní rozdíl ekvivalence šumu“ (NETD) menší než 40mK (míra schopnosti termovizního detektoru rozlišovat mezi velmi malými rozdíly v tepelném záření v obraze). Znamená to čím nižší je teplotní rozdíl detekovaný kamerou, tím menší je hodnota a tím lepší je obraz.

 

Upozornění na anomálie teploty

Tyto nové termální kamery mají také spolehlivé upozornění na teplotní anomálie, které spustí alarm, když teplota překročí uživatelem definovaný limit. Tento parametr účinně zlepšuje schopnost předběžného varování před vznikem požáru a může včas varovat bezpečnostní personál, aby odstranil skrytá nebezpečí dříve, než teplota dosáhne vznícení nebo dokonce výbuchu. V praktické aplikaci může být užitečné odhalit například kouření, zejména v oblastech, kde je kouření přísně zakázáno. Jde například o nákupní střediska nebo zakázané oblasti, jako jsou čerpací stanice. Díky účinné technologii mohou zaměstnanci najít a zabránit možnému požáru.

 

Omezte falešná upozornění pomocí funkce Deep Learning

Kamery navíc obsahují vestavěný grafický procesor, který umožňuje algoritmus hlubokého učení. Pomáhá při sledování vnitřních prostor a odhalování nelegálních narušení. Inteligentní technologie analýzy obsahu videa může pomoci snížit počet falešných poplachů odfiltrováním rušivých faktorů, jako jsou změny osvětlení nebo pohyby zvířat v zorném poli. Pouze reálné hrozby spouštějí poplachy, zvyšují efektivitu bezpečnostních opatření a zabraňují nežádoucím vstupům.

Tyto kamery jsou vybaveny duálními funkcemi - detekcí požáru a detekcí vniknutí. Použití kamer je doporučováno v řešeních, kde hrozí zvýšené riziko požáru, jako jsou sklady, muzea, nákupní centra, datová centra a banky. Široký pozorovací úhel (až 90 stupňů) a relativně malé, dobře navržené rozměry kamer, usnadňují instalaci a používání.

 


VŠECHNY TERMO KAMERY ZDEDS-2TD1217-2/V1

Termální IP Turret kamera s 2,1mm objektivem

          Skladová dostupnost:    Na detailu produktu          

DS-2TD1217-3/V1

Termální IP Turret kamera s 3,1mm objektivem

          Skladová dostupnost:    Na detailu produktu          

DS-2TD1217-6/V1

Termální IP Turret kamera s 6,2mm objektivem

          Skladová dostupnost:    Na detailu produktu     

  
 


 

Naše společnost Alarm Absolon, spol.s r.o. je autorizovaným distributorem produktů značky Hikvision.

Článek byl převzat ze stránek výrobce Hikvision.

© 1989 - 2020 ALARM ABSOLON, spol. s.r.o. Zobrazit plnou verzi