Modul 8 vstupních svorek použitelných pro volání (alternativa k modulu tlačítek) DS-KD-AL8 , šroubovací svorky, výstup 12VDC 4W.
Firmware k zařízení naleznete zde :
| Kompatibilní s IP | Ne |
|---|---|
| Kompatibilní s 2-drát HD | Ano |
| Kompatibilní s 2-drát IP | Ne |
| Povrchová montáž | Ano |
| Zapuštěná montáž | Ne |
| Alarmové vstupy | 8 |
| Napájení | 12V |
| Provozní teplota | -30° C až 60° C |
| Rozměry (V × Š × H) | 55 mm × 62.2 mm × 18 mm |
| Hmotnost Netto | 0,16 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,16 kg |