Domů Skříně a rozvaděče (104 produktů)

Skříně a rozvaděče

Zboží bylo přidáno do košíku
Advanced Search Loading
Položek na stránce 
Řadit: 
Zobrazeno 1 - 12 z celkových 104
Strana 1 3 ... 9 |

ADR-SCD2SCD-MM-OM3

ADR-SCD2SCD-MM-OM3
SC-SC duplex adapter MM, PC ,OM3,azurová, do optických rozvaděčů
 
Výrobce: XtendLan
 

AWO000

AWO000
Skříň ústředny s transformátorem - rozměry(mm): vnitřní 250x250x80 / vnější 255x255x88, prostor pro baterii 7Ah/12V, transformátor: 20VA (IP30), napájení: 230V AC, výstupní napětí: 16V, 18V AC, antikorozní...
 
Výrobce: Pulsar
 

AWO003

Výprodej
AWO003
Ocelová skříň s transformátorem 20VA a prostorem pro 7Ah akumulátor
 
Výrobce: Pulsar
Skladem

AWO003EI

AWO003EI
Skříň ústředny s transformátorem - rozměry(mm): vnitřní 250x250x80 / vnější 255x255x88, prostor pro baterii 7Ah/12V, transformátor: EI 20VA, napájení: 230V AC, výstupní napětí: 16V, 18V AC, antikorozní,...
 
Výrobce: Pulsar
 

AWO150

AWO150
Skříň ústředny s transformátorem - rozměry(mm): vnitřní 280x290x80 / vnější 285x295x88, prostor pro baterii 7Ah/12V, transformátor: 40VA (IP30), napájení: 230V AC, výstupní napětí: 16V, 18V AC, antikorozní...
 
Výrobce: Pulsar
 

AWO166

AWO166
Ocelová skříň s transformátorem 40VA a prostorem pro 7Ah akumulátor
 
 
Skladem

AWO200PU

AWO200PU
Skříň PULSAR - vnitřní rozměry(mm): 320x395x90, prostor pro baterii 17Ah/12V, antikorozní, barva:RAL 9003, povrchová montáž
 
Výrobce: Pulsar
Skladem

AWO205PU

AWO205PU
Skříň PULSAR - vnitřní rozměry(mm): 320 x 300 x 90, prostor pro baterii 17Ah/12V, antikorozní, barva:RAL 9003, povrchová montáž
 
Výrobce: Pulsar
Skladem

AWO214

AWO214
Skříň ústředny s transformátorem - rozměry(mm): vnitřní 320x395x90 / vnější 325x400x98, prostor pro baterii 17Ah/12V, transformátor: TRP 40VA (IP20), napájení: 230V AC, výstupní napětí: 16V, 18V AC,...
 
Výrobce: Pulsar
Skladem

AWO220

AWO220
Skříň ústředny s transformátorem - rozměry(mm): vnitřní 320x300x90 / vnější 325x305x98, prostor pro baterii 17Ah/12V, transformátor: 40VA (IP30), napájení: 230V AC, výstupní napětí: 16V, 18V AC,...
 
Výrobce: Pulsar
 

AWO220EI

AWO220EI
Skříň ústředny s transformátorem - rozměry(mm): vnitřní 320x300x90 / vnější 325x305x98, prostor pro baterii 17Ah/12V, transformátor: EI 40VA , napájení: 230V AC, výstupní napětí: 16V, 18V AC, antikorozní,...
 
Výrobce: Pulsar
 

AWO232

AWO232
Skříň ústředny s transformátorem - rozměry(mm): vnitřní 320x300x90 / vnější 325x305x98, prostor pro baterii 17Ah/12V, transformátor: TRP 40VA (IP20), napájení: 230V AC, výstupní napětí: 16V, 18V AC,...
 
Výrobce: Pulsar
 
 
Strana 1 3 ... 9 |