Domů Skříně a rozvaděče (131 produktů)
Podkategorie Filtry, sklady, výrobce a parametry
Advanced Search Loading

Skříně a rozvaděče

Zboží bylo přidáno do košíku
Položek na stránce 
Řadit
ADR-LC2LC-MM-OM3

ADR-LC2LC-MM-OM3

XtendLan
LC-LC duplex adapter MM,OM3, do optických van. Spojka, průchodka pro optické kabely s konektory LC. Pro dvě vlákna (duplex).
ADR-LC2LC-SM

ADR-LC2LC-SM

XtendLan
Skladem
Duplexní adaptér (spojka) LC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro simplexní SC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna.
ADR-SCD2SCD-MM-OM3

ADR-SCD2SCD-MM-OM3

XtendLan
SC-SC duplex adapter MM (spojka), PC ,OM3,azurová, do optických rozvaděčů s otvory pro duplexní SC konektory
ADR-SCS2SCS-SM

ADR-SCS2SCS-SM

XtendLan
Adaptér (spojka) SC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC/LC/FC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna.
ARAD2

ARAD2

Pulsar
Univerzální skříň Pulsar ARAD2 do 19" datových rozvaděčů. Vhodná pro umístění např. ústředen EZS včetně akumulátorů a podobných zařízení. Montážní rozměry: Š=19”, V=2U.
ARAS1000

ARAS1000

Pulsar
Posuvné lyžiny Pulsar ARAS1000 pro zařízení montovaná do rack skříní s hloubkou 1000mm. Montážní rozměry: V=1U, H=705 - 790mm.
ARAS450

ARAS450

Pulsar
Posuvné lyžiny Pulsar ARAS450 pro zařízení montovaná do rack skříní s hloubkou 450mm. Montážní rozměry: V=1U, H=262 - 388mm. Statické zatížení: 30kg.
ARAS600

ARAS600

Pulsar
Posuvné lyžiny Pulsar ARAS600 pro zařízení montovaná do rack skříní s hloubkou 600mm. Montážní rozměry: V=1U, H=415 - 608mm.
ARAS800

ARAS800

Pulsar
Posuvné lyžiny Pulsar ARAS800 pro zařízení montovaná do rack skříní s hloubkou 800mm. Montážní rozměry: V=1U, H=600 - 655mm.
AWO000

AWO000

Pulsar
Ocelová skříň s transformátorem 20VA a prostorem pro 7Ah akumulátor
Výprodej
AWO003

AWO003

Pulsar
Skladem
Ocelová skříň s transformátorem 20VA a prostorem pro 7Ah akumulátor pro Paradox
AWO003EI

AWO003EI

Pulsar
Ocelová skříň s transformátorem 20VA a prostorem pro 7Ah akumulátor pro Paradox
AWO150

AWO150

Pulsar
Ocelová skříň s transformátorem 40VA a prostorem pro 7Ah akumulátor
AWO166

AWO166

 
Ocelová skříň s transformátorem 40VA a prostorem pro 7Ah akumulátor
AWO200PU

AWO200PU

Pulsar
Skladem
Ocelová skříň bez transformátoru a s prostorem pro 18Ah akumulátor
AWO205PU

AWO205PU

Pulsar
Skladem
Ocelová skříň s transformátorem 40VA a prostorem pro 17Ah akumulátor pro Satel
AWO214

AWO214

Pulsar
Na dotaz
Ocelová skříň s transformátorem 40VA a prostorem pro 18Ah akumulátor pro Paradox
AWO220

AWO220

Pulsar
Ocelová skříň s transformátorem 40VA a prostorem pro 17Ah akumulátor
AWO220EI

AWO220EI

Pulsar
Ocelová skříň s transformátorem 40VA a prostorem pro 17Ah akumulátor
AWO232

AWO232

Pulsar
Ocelová skříň s transformátorem 40VA a prostorem pro 17Ah akumulátor pro Paradox
AWO232EI

AWO232EI

 
Ocelová skříň s transformátorem 40VA a prostorem pro 17Ah akumulátor pro Paradox
AWO250PU

AWO250PU

Pulsar
Skladem
Ocelová skříň bez transformátoru a s prostorem pro 17Ah akumulátor
AWO300

AWO300

Pulsar
Skříň ústředny s transformátorem - rozměry(mm): vnitřní 320x395x120 / vnější 325x400x128, prostor pro baterii 17Ah/12V, transformátor: 40VA (IP30), napájení: 230V AC, výstupní napětí: 16V, 18V AC,...
VýprodejBazar
AWO307 BAZAR

AWO307 BAZAR

Pulsar
Skladem
BAZAR !!! Kovový použitý box pro ústředny Galaxy, včetně transformátoru 40VA a tamper kontaktu proti otevření výka. Rozměry: 330x495x95 mm (š x v x h)
 
Strana: 1 3 ... 6 |
© 1989 - 2018 ALARM ABSOLON, spol. s.r.o. Zobrazit plnou verzi