Domů Datové switche a sítě (81 produktů)

Datové switche a sítě

Zboží bylo přidáno do košíku
Advanced Search Loading
Položek na stránce 
Řadit: 
Zobrazeno 1 - 12 z celkových 81
Strana 1 3 ... 7 |

ADR-SCD2SCD-MM-OM3

ADR-SCD2SCD-MM-OM3
SC-SC duplex adapter MM, PC ,OM3,azurová, do optických rozvaděčů
 
Výrobce: XtendLan
 

DS-3E0105P-E

Novinka
DS-3E0105P-E
Switch HIKVISION DS-3E0105P-E, 4x PoE 10/100Mbps, 1x Uplink, 1GBps, PoE max 58W, až 250m, extended mode, napájení 51V DC, RJ45 port, ochrana proti přepětí
 
Výrobce: Hikvision
Skladem

DS-3E0109P-E

Novinka
DS-3E0109P-E
Switch HIKVISION DS-3E0109P-E, 8x PoE 10/100Mbps, 1x Uplink, 1.8GBps, PoE max 128W, až 250m, extended mode, napájení 51V DC, RJ45 port, ochrana proti přepětí
 
Výrobce: Hikvision
Skladem

DS-3E0318P-E

Novinka
DS-3E0318P-E
Switch HIKVISION DS-3E0318P-E, 16x PoE 10/100Mbps, 2x Uplink/2x 7.2GBps, PoE max 230W, až 250m, extended mode, napájení 240V AC, RJ45 port, ochrana proti přepětí 4KV
 
Výrobce: Hikvision
Skladem

DS-3E0326P-E

Novinka
DS-3E0326P-E
Switch HIKVISION DS-3E0326P-E, 24x PoE 10/100Mbps, 2x Uplink/2x 1GBps, PoE max 370W, až 250m, extended mode, napájení 230V AC, RJ45 port, ochrana proti přepětí 4KV
 
Výrobce: Hikvision
Skladem

DS-3E1310P-E

Novinka
DS-3E1310P-E
Switch HIKVISION DS-3E1310P-E, 8x PoE 10/100Mbps, 2x Uplink/2x 1GBps, PoE max 123W, až 250m, extended mode, napájení 240V AC, RJ45 port, web management
 
Výrobce: Hikvision
Skladem

DS-3E1318P-E

Novinka
DS-3E1318P-E
Switch HIKVISION DS-3E1318P-E, 16x PoE 10/100Mbps, 2x Uplink/2x 1GBps, PoE max 230W, až 250m, extended mode, napájení 230V AC, RJ45 port, web management
 
Výrobce: Hikvision
Skladem

DS-3E1326P-E

Novinka
DS-3E1326P-E
Switch HIKVISION DS-3E1326P-E, 24x PoE 10/100Mbps, 2x Uplink/2x 1GBps, PoE max 370W, až 250m, extended mode, napájení 100-240V AC, RJ45 port, web management
 
Výrobce: Hikvision
 

EOC62P-TR

EOC62P-TR
Přenos Ethernetu po koaxiálním vedení včetně přenosu napájení. Dosah 1km na RG59, 2km na RG6. Úhrná přenosová rychlost do 240Mbps.
 
Výrobce: XtendLan
Skladem

FGSD-910HP

Cena na dotaz
FGSD-910HP
FGSD-910HP POE SWITCH, 8X 10/100 POE + 1X 1000BASE-T, 802.3AT 130W
 
Výrobce: Planet Technology Corp.
 

FGSD-910P

Cena na dotaz
FGSD-910P
FGSD-910P POE SWITCH, 8X 10/100 POE + 1X 1000BASE-T, 802.3AF 130W
 
Výrobce: Planet Technology Corp.
 

FGSW-1816HPS

Cena na dotaz
FGSW-1816HPS
Datový switch 16 portů 10/100Base-TX Ethernet portů s integrovanými IEEE 802.3at PoE injektory, výkon napájení do 220W, 2x porty 1000base-T sdílené s 2x SFP (miniGBIC)
 
Výrobce: Planet Technology Corp.
Skladem
 
Strana 1 3 ... 7 |