Domů Ozvučovací systémy (EVAK) (141 produktů)
Podkategorie
Podkategorie:
Filtry, sklady, výrobce a parametry
Advanced Search Loading

Ozvučovací systémy EVAK

Nabízíme komplexní řešení pro systémy domácího i evakuačního rozhlasu včetně souvisejícího doplňkového sortimentu pro objekty všech velikostí včetně speciálních a velmi rozsáhlých aplikací. Nabízíme vypracování nabídek včetně variantních řešení dle předložené dokumentace, školení pro projektanty, montážní a servisní organizace, technickou podporu v místě instalace. Pro bližší informace o námi nabízených produktech a službách, kontaktujte pracovníky oddělení EPS.

Zboží bylo přidáno do košíku
Položek na stránce 
Řadit
Bazar
SUB-1000 BAZAR

SUB-1000 BAZAR

 
11 Kč bez DPH
131 Kč bez DPH
Skladem
CES audio - SUB-1000 Montážní krabička
Cena na dotaz
SF-SMS55WD020D-GP

SF-SMS55WD020D-GP

AMBIENT
Na objednání
Module SFP, WDM 1.25Gbps 1510nm Tx/1350nm SC DDM SMF 20km.
Cena na dotaz
SF-SMS31WD020D-GP

SF-SMS31WD020D-GP

AMBIENT
Na objednání
Module SFP, WDM 1.25Gbps 1310nm Tx/1550nm SC DDM SMF 20km.
Cena na dotaz
SF-MMS55WD055D-GP

SF-MMS55WD055D-GP

AMBIENT
Na objednání
Module SFP, WDM 1.25Gbps 1510nm Tx/1350nm SC DDM MMF 550m.
Cena na dotaz
SF-MMS31WD055D-GP

SF-MMS31WD055D-GP

AMBIENT
Na objednání
Module SFP, WDM 1.25Gbps 1310nm Tx/1510nm SC DDM MMF 550m.
Cena na dotaz
SF-MM55WD055D-GP

SF-MM55WD055D-GP

AMBIENT
Na objednání
Module SFP, WDM 1.25Gbps 1510nm Tx/1350nm LC DDM MMF 550m.
Cena na dotaz
SF-MM31WD055D-GP

SF-MM31WD055D-GP

AMBIENT
Na objednání
Module SFP, WDM 1.25Gbps 1310nm Tx/1550nm LC DDM MMF 550m.
Cena na dotaz
SF-MM31002D-GP

SF-MM31002D-GP

AMBIENT
Na objednání
Module SFP, 1.25Gbps SX+ 1350nm LC DDM MMF 2km.
Cena na dotaz
SF-CP100C-GP

SF-CP100C-GP

AMBIENT
Na objednání
Module SFP, 10/100/1000 TX UTP 100m.
Bazar
RM-88 BAZAR

RM-88 BAZAR

 
124 Kč bez DPH
6 178 Kč bez DPH
Skladem
Inter M - mikrofonní stanice pro PX-0288
REDBOX 300

REDBOX 300

AMBIENT
Na objednání
REDBOX 300 - skříň pro mikrofonní stanici , 310x300x150, červená barva RAL 3000, otvor pro přístrojový zámek.
PRS-NCO3

PRS-NCO3

Bosch
Na objednání
Praesideo - síťová řídicí jednotka
PLE-2MA240-EU

PLE-2MA240-EU

Bosch
Na objednání
Plena Easy Line - mixážní zesilovač 240W
PLE-2MA120-EU

PLE-2MA120-EU

Bosch
Na objednání
Plena Easy Line - mixážní zesilovač 120W
PLE-2CS

PLE-2CS

Bosch
Na objednání
Plena Easy Line - stanice hlasatele pro 2 zóny, gongy
PLE-1P240-EU

PLE-1P240-EU

Bosch
Na objednání
Plena Easy Line - booster zesilovač 240W
PLE-1P120-EU

PLE-1P120-EU

Bosch
Na objednání
Plena Easy Line - booster zesilovač 120W
PLE-1MA120-EU

PLE-1MA120-EU

Bosch
Na objednání
Plena Easy Line - mixážní zesilovač 120W
PLE-1MA060-EU

PLE-1MA060-EU

Bosch
Na objednání
Plena Easy Line - mixážní zesilovač 60W
PLE-1MA030-EU

PLE-1MA030-EU

Bosch
Na objednání
Plena Easy Line - mixážní zesilovač 30W
PLE-1CS

PLE-1CS

Bosch
Na objednání
Plena Easy Line - stanice hlasatele pro všechny zóny
PLE-10M2-EU

PLE-10M2-EU

Bosch
Na objednání
Plena Easy Line - 2-kanálový mixážní předzesilovač, 2 zóny, 6 mikrofonních/linkových vstupů, 3 vstupy pro hudbu na pozadí, 100V/telefonní vstup, nízkoohmový výstup
PLE-10M2-EU

PLE-10M2-EU

Bosch
Na objednání
Plena Easy Line - 2-kanálový mixážní předzesilovač
OYYOSS PMS-05

OYYOSS PMS-05

AMBIENT
Na objednání
OYYOSS PMS-05 - profesionální CD, MP3 přehrávač a FM tuner s ovládáním hlasitosti
 
Strana: 1 3 ... 6 |
© 1989 - 2023 ALARM ABSOLON, spol. s.r.o. Zobrazit plnou verzi

Tato webová stránka používá cookies

Na těchto stránkách fungují cookies, které naše společnosti využívají. Jednotlivé typy cookies a jejich dobu zpracování naleznete popsané níže v tabulce. Zvolte prosím Vámi preferovanou variantu. Pokud byste nás potřebovali ohledně výkonu vašich práv v souvislosti se zpracováním cookies kontaktovat, obraťte se prosím na společnost, jejíž stránky procházíte, nebo na našeho Pověřence pro ochranu osobních údajů. Pokud si myslíte, že s osobními údaji nenakládáme, jak bychom měli, máte možnost podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů. Budeme však rádi, pokud se nejdříve obrátíte přímo na nás a budeme tak moct Váš požadavek obratem vyřešit.