Domů Síťové komponenty a PC Konvertory (8 produktů)
Podkategorie
Podkategorie:
Filtry, sklady, výrobce a parametry
Advanced Search Loading

Konvertory na datové sítě a switche

Zboží bylo přidáno do košíku
Položek na stránce 
Řadit
2N 9159014EU 2Wire převodník ethernet

2N 9159014EU 2Wire převodník ethernet

2N Telekomunikace a.s.
Skladem do 48 hod
9159014EU 2N převodník 2Wire/Ethernet, sada dvou kusů. Prodlouží ETHernet až o 220 metrů po dvoulince a poskytne koncovému zařízení napájení přes PoE. Napájení 100-240VAC, výstup 48VDC/1,3A. Rozměry (VxŠxD):...
VÝPRODEJ AŽ 85%
GT-802S

GT-802S

Planet Technology Corp.
1 860 Kč bez DPH
1 958 Kč bez DPH
Skladem
Konvertor Planet GT802S. Maximální přenosová rychlost: 1000 Mbit/s, Vstupní rozhraní převodníku: 10Base-T. Konektor pro optická vlákna: SC, Technologie propojení: Kabel. Maximální přenosová vzdálenost:...
IGT-805AT

IGT-805AT

Planet Technology Corp.
Skladem
PLANET IGT-805AT konvertor 1x 100/1000Base-T,1x SFP 100/1000-X, ESD+EFT, IP30, -40 až 75°C
VÝPRODEJ AŽ 85%
Konvertor PLANET GT-802

Konvertor PLANET GT-802

Planet Technology Corp.
1 558 Kč bez DPH
1 640 Kč bez DPH
Skladem
GT-802 konvertor 10/100/1000Base-T/ 1000Base-SX, 250/550 m
Konvertor XtendLan XL-GT805A

Konvertor XtendLan XL-GT805A

XtendLan
Na objednání
Gigabit Ethernet mediakonvertor 10/100/1000Base-T / miniGBIC SFP. Převádí optický Gigabitový Ethernet přes vložený modul konvertoru miniGBIC (SFP) na metalický ethernet.
MC110CS

MC110CS

TP-Link
Na objednání
TP-Link MC110CS FE 20km SM 1310nm SC Media Conv.
MC111CS

MC111CS

TP-Link
Skladem do 48 hodin
Media konvertor LAN/optika 10/100 využívající WDM single-mode s jedním SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna je potřeba použít MC112CS.
MC112CS

MC112CS

TP-Link
Skladem do 48 hodin
Media konvertor LAN/optika 10/100 využívající WDM single-mode s jedním SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna je potřeba použít MC111CS.
 
 
© 1989 - 2024 ALARM ABSOLON, spol. s.r.o. Zobrazit plnou verzi

Tato webová stránka používá cookies

Na těchto stránkách fungují cookies, které naše společnosti využívají. Jednotlivé typy cookies a jejich dobu zpracování naleznete popsané níže v tabulce. Zvolte prosím Vámi preferovanou variantu. Pokud byste nás potřebovali ohledně výkonu vašich práv v souvislosti se zpracováním cookies kontaktovat, obraťte se prosím na společnost, jejíž stránky procházíte, nebo na našeho Pověřence pro ochranu osobních údajů. Pokud si myslíte, že s osobními údaji nenakládáme, jak bychom měli, máte možnost podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů. Budeme však rádi, pokud se nejdříve obrátíte přímo na nás a budeme tak moct Váš požadavek obratem vyřešit.