Domů Síťové komponenty a PC Příslušenství (157 produktů)
Podkategorie Filtry, sklady, výrobce a parametry
Advanced Search Loading

Příslušenství na datové switche a sítě

Zboží bylo přidáno do košíku
Položek na stránce 
Řadit
DS-1LN5E-S

DS-1LN5E-S

Hikvision
Skladem
Vnitřní, nestínění instalační kabel DS-1LN5E-S od výrobce Hikvision, Cat5E, Drát, UTP, PVC, drát 0,50mm AWG 24, krabice 305m
DS-1LN6-UE-W

DS-1LN6-UE-W

Hikvision
Na objednání
Vnitřní, nestínění instalační kabel DS-1LN6-UE-W od výrobce Hikvision, Cat6E, Drát, UTP, PVC, drát 0,53mm AWG 24, krabice 305m.
DS-1LN6-UU

DS-1LN6-UU

Hikvision
Skladem
Vnitřní, nestínění instalační kabel DS-1LN6-UU od výrobce Hikvision, Cat6E, Drát, UTP, PVC, drát 0,56mm AWG 24, krabice 305m.
Kabel FTP Cat5e, venkovní - drát

Kabel FTP Cat5e, venkovní - drát

Planet Technology Corp.
Na objednání
Kabel FTP-drát Cat5e, Planet Elite. PE izolace, odolné UV. Venkovní. Vhodný pro sítě Gigabit Ethernet (IEEE 802.3ab), Fast Ethernet, Ethernet (IEEE 802.3), 100 Vg-AnyLAN (IEEE 802.12), Token Ring, TP-PMD ...
Kabel UTP Cat5e - drát

Kabel UTP Cat5e - drát

XtendLan
Na objednání
Kabel kategorie Cat5A, výrobce Planet Elite, 100 MHz, 4pár, drát, UTP, Baleno v papírové krabici-tzv easy box po 305 m, hmotnost balení 13kg. Vodiče 24AWF(Cu) s izolací HDPE, vhodné pro venkovní využití....
HK-SFP-1.25G-20-1310-DF

HK-SFP-1.25G-20-1310-DF

Hikvision
Skladem
SFP modul Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1310-DF DUPLEX s LC konektorem podporující 1.25G Ethernet a standard ROHS. Duplex - 9/125µm, přenosová rychlost 1250Mbps na vzdálenost až 20km. Napájení je 3,3V DC.
ORS-416A

ORS-416A

XtendLan
Na objednání
Mini rozvaděč, 4 porty, 1x průchozí kabel, 6 svarků, ST/SC/Duplex LC/pigtaily, stupačkové/průběžné
100-32SM-LR20 1G SFP

100-32SM-LR20 1G SFP

 
Na objednání
100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM LC, 1310nm, 20km, DDM - Cisco komp.
ADR-LC2LC-SM

ADR-LC2LC-SM

XtendLan
Skladem
Duplexní adaptér (spojka) LC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro simplexní SC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna.
CXFE-R 2x1.5

CXFE-R 2x1.5

 
Skladem
Silový kabel CXFE-R 2x1.5 se zvýšenou odolností proti šíření plamene. Jádro Kabelu: Holá měď. Konstrukce vodiče: pevný – třída 1. Izolace: poletylen. Stínění: AI/PET folie s příložnými CuSn drátky. Plášť:...
Datová zásuvka XtendLan 2xRJ-45 nestíněná CAT5e

Datová zásuvka XtendLan 2xRJ-45 nestíněná CAT5e

XtendLan
Na objednání
Zásuvka Cat5e 2xRJ45 nestíněná, na zeď, spodní vývod, zaklapávací
Datová zásuvka XtendLan TANGO 2x 6a FTP

Datová zásuvka XtendLan TANGO 2x 6a FTP

XtendLan
Na objednání
Datová zásuvka s rámečkem Tango, osazená, pod omítku, 2x RJ-45, CAT 6a, FTP
Datová zásuvka XtendLan ZASO2W66NNIPS

Datová zásuvka XtendLan ZASO2W66NNIPS

XtendLan
Na objednání
Zásuvka 2x RJ-45, nestíněná, pod omítku. CAT6, konektory RJ-45 orientovány šikmo v úhlu 45 st., barva bílá, montáž do krabice pod imítku
Datová zásuvka ZASO2W55NNIPS

Datová zásuvka ZASO2W55NNIPS

XtendLan
Na objednání
Zásuvka 2x RJ-45 od výrobce XtendLan, nestíněná, pod omítku. CAT5E, konektory RJ-45 orientovány šikmo v úhlu 45 st., barva bílá, montáž do krabice pod imítku, narážecí kabelové konektory (Duální - 110 i LSA)...
DS-1677ZJ-XS-1.0(D)

DS-1677ZJ-XS-1.0(D)

Hikvision
Na objednání
Flexibilní vedení odolné proti výbuchu DS-1677ZJ-XS-1.0(D). Vyrobeno z materiálu: NBR, pletený ocelový drát, uhlíková ocel. Ochrana proti vniknutí, IP68. Rozměry: O25 mm × 1000 mm (0.98" × 39.37"). Závit: G...
DS-2780ZJ-X

DS-2780ZJ-X

Hikvision
Na objednání
Vysoce odolný box pro kabeláž Hikvision, nerezová ocel, 4 výstupy, IP68 (explozi odolné), 110-240VAC / 24VAC / 8-36VDC, CVBS, RS-485, Audio/Alarm, RJ-45
DS-2780ZJ-X/316L

DS-2780ZJ-X/316L

Hikvision
Na objednání
Vysoce odolný box pro kabeláž Hikvision, nerezová ocel 316L, 4 výstupy, IP68 (explozi odolné), 110-240VAC / 24VAC / 8-36VDC, CVBS, RS-485, Audio/Alarm, RJ-45
Výprodej
ELG-150-48A

ELG-150-48A

MEANWELL
1 944 Kč bez DPH
VYPRODÁNO!
Mean Well Napěťový zdroj ELG-150-48A. Univerzální vstup 100 ~ 305VAC, 142 ~ 431VDC. Vestavěný PFC. Pasivní chlazení. SELV, F. MTBF: 313,66K hod. IP65, výstupní konstantní proud lze nastavovat pomocí...
Výprodej
Poslední kus
EUSB11EIR-TR40

EUSB11EIR-TR40

XtendLan
1 099 Kč bez DPH
3 868 Kč bez DPH
Skladem
Cat5 USB extender s IR, Vysílač, příjímač, 40-70metrů 1080P/I, Po jednom Cat5e/Cat6 kabelu, HDMI 1.3
F konektor 5 mm

F konektor 5 mm

 
Skladem
F-konektor určený k napojení na koaxiální kabel CB 113. F-konektor má šroubovací vidlici, rozměr: 3,4/5,0 mm
FOP-LCSC-D-1-9

FOP-LCSC-D-1-9

XtendLan
Na objednání
Optický patch kabel XtendLan FOP-LCSC-D-1-9 cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Typ vlákna: singlemode (G.652d). Speecifikace vlákna: 9/125um. Technologie sítě –...
Gumová ochranná manžetka RJ45, černá

Gumová ochranná manžetka RJ45, černá

XtendLan
Skladem
Ochranná gumová krytka (manžetka) od výrobce XtendLan pro konektor RJ45 (8p8c).
Gumová ochranná manžetka RJ45, červená

Gumová ochranná manžetka RJ45, červená

XtendLan
Skladem
Ochranná gumová krytka (manžetka) od výrobce XtendLan pro konektor RJ45 (8p8c).
Gumová ochranná manžetka RJ45, modrá

Gumová ochranná manžetka RJ45, modrá

XtendLan
Skladem
Ochranná gumová krytka (manžetka) od výrobce XtendLan pro konektor RJ45 (8p8c).
 
Strana: 1 3 ... 7 |
© 1989 - 2022 ALARM ABSOLON, spol. s.r.o. Zobrazit plnou verzi

Tato webová stránka používá cookies

Na těchto stránkách fungují cookies, které naše společnosti využívají. Jednotlivé typy cookies a jejich dobu zpracování naleznete popsané níže v tabulce. Zvolte prosím Vámi preferovanou variantu. Pokud byste nás potřebovali ohledně výkonu vašich práv v souvislosti se zpracováním cookies kontaktovat, obraťte se prosím na společnost, jejíž stránky procházíte, nebo na našeho Pověřence pro ochranu osobních údajů. Pokud si myslíte, že s osobními údaji nenakládáme, jak bychom měli, máte možnost podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů. Budeme však rádi, pokud se nejdříve obrátíte přímo na nás a budeme tak moct Váš požadavek obratem vyřešit.