Síťové komponenty a PC
Příslušenství
Metalické sítě
SXKD-6A-STP-LSOH (500m)
Vnitřní, stíněný instalační kabel pro strukturované kabeláže SXKD-6A-STP-LSOH od výrobce Solarix kategorie 6A v provedení drát. Konstrukce kabelu je U/FTP, typ pláště LSOH s třídou reakce na oheň Dca-s1,d2,a1, barvy šedé. Vodičem je měděný drát 0,56mm AWG 23, průměr celého kabelu činní 7,4mm. Kabel bez problémů splňuje požadavky z mezinárodních standardů ISO/IEC 11801, EN 50173 a ANSI/TIA 568.2-D. V případě CPR (nařízení EU č. 305/2011) je kabel testován u nezávislé laboratoře FORCE TECHNOLOGY v systému posuzování vlastností AVCP 3. Pracovní teplotní rozsah: -20°C až 60°C. Kabel je dodáván na dřevěné cívce po 500 metrech.
| Kategorie | Cat6A |
|---|---|
| Provedení | Vnitřní |
| Konstrukce | U/FTP |
| Stíněný | Ano |
| Plášť | LSOH |
| Třída | D |
| Klasifikace CPR | Dca,s1a,d2,a1 |
| Hmotnost Netto | 5,51 kg |
| Hmotnost Brutto | 51,50 kg |