Datové rozvaděče a skříně
Datové rozvaděče - Rack
Datové rozvaděče
LC-50-24-6060-19AA-G
24U stojanový rozvaděč (Rack) LC-50-24-6060-19AA-G od výrobce Solarix o rozměrech 1163 x 600 x 600 mm (V x Š x H), jedná se o 19" standart s maximální nosností 500kg. Rozvaděč je určený k postavení na podlahu (nožičky a kolečka jsou součástí balení), dále nabízí stupeň krytí IP20. Rack disponuje zamykatelnými dveřmi s možností prohození směru otevírání (2 klíče součástí balení). Vrchní díl racku je navržený tak, aby byl umožněný snadnější odvod tepla. V šedém barevném provedení - RAL 7035.
| Typ | Volně stojící |
|---|---|
| Výška | 24 U |
| Hloubka | 600 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Nosnost | 500 kg |
| Provedení | Jednodílný |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Uzamykatelný | Ano |
| Barva | Šedá |
| Varianta | Rozložený |
| Hmotnost Netto | 0,00 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,00 kg |