Domů Výrobci XtendLan (220 produktů)
Filtry, sklady, výrobce a parametry
Advanced Search Loading

XtendLan

Zboží bylo přidáno do košíku
Položek na stránce 
Řadit
Kabel UTP Cat5e - drát

Kabel UTP Cat5e - drát

XtendLan
Na objednání
Kabel kategorie Cat5A, výrobce Planet Elite, 100 MHz, 4pár, drát, UTP, Baleno v papírové krabici-tzv easy box po 305 m, hmotnost balení 13kg. Vodiče 24AWF(Cu) s izolací HDPE, vhodné pro venkovní využití....
EVGA-12HTR

EVGA-12HTR

XtendLan
Na objednání
Extender XtendLan EVGA-12HTR, VGA, CAT5, do 70m, vysílač+přijímač
Extender XtendLan VASP12M-H

Extender XtendLan VASP12M-H

XtendLan
Na objednání
Video rozbočovač 1:2, mini, montáž na zeď
Konvertor EOC62E-TR

Konvertor EOC62E-TR

XtendLan
Na objednání
Konvertor, LAN, koax, s přenosem napájení 802.3af, 100Mbps do 300m, pár přijímač a vysílač
Konvertor XtendLan XL-VTD1100TR

Konvertor XtendLan XL-VTD1100TR

XtendLan
Na objednání
Pár 1 kanálového univerzálního optického konvertoru XL-VTD1100TR pro všechny analogové HD a SD systémy. 1x HD-TVI/AHD/CVI/PAL
ORS-416A

ORS-416A

XtendLan
Na objednání
Mini rozvaděč, 4 porty, 1x průchozí kabel, 6 svarků, ST/SC/Duplex LC/pigtaily, stupačkové/průběžné
XL-VTD1401TR

XL-VTD1401TR

XtendLan
Na objednání
Pár 4 kanálového univerzálního optického konvertoru videosignálu XL-VTD1401TR pro všechny analogové HD a SD systémy. 4x HD-TVI/AHD/CVI/PAL. 1x RS485 jednosměrná.
ADR-LC2LC-MM-OM3

ADR-LC2LC-MM-OM3

XtendLan
Na objednání
LC-LC duplex adapter MM,OM3, do optických van. Spojka, průchodka pro optické kabely s konektory LC. Pro dvě vlákna (duplex).
ADR-LC2LC-SM

ADR-LC2LC-SM

XtendLan
Skladem
Duplexní adaptér (spojka) LC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro simplexní SC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna.
BNC-M 93/RG59/S samorezny

BNC-M 93/RG59/S samorezny

XtendLan
Skladem
BNC koncovka pro vnitřní koaxiální kabel. BNC-M 93 samořezný. Přímý na kabel o průměru: 6mm, vidlice 93 ohmů.
BNC-RG6/K zem/krimpo

BNC-RG6/K zem/krimpo

XtendLan
Na objednání
Konektor krimpovací BNC (M) na RG6. Skládá se ze tří částí - tělo, pin a krimpovací trubička. Určeno pro koaxiální kabely se středním vodičem průměru cca 1 mm a vnějším pláštěm cca 7 mm. Vhodné pro...
BNC-RG6/S

BNC-RG6/S

XtendLan
Skladem
samořezný BNC konektor k našroubování na koaxiální kabel 75ohm s vnějším průměrem 7mm.
Výprodej
BNC-SCM CINCH samec reduk

BNC-SCM CINCH samec reduk

XtendLan
8,00 Kč bez DPH
27 Kč bez DPH
Skladem
Redukce BNC vidlice - cinch zásuvka Redukce BNC konektor - Cinch zdířka slouží např. pro rychlé spojení audio sestavy pomocí koaxiálního kabelu.
BPOLICE6027-BLACK

BPOLICE6027-BLACK

XtendLan
Skladem
Racková police od výrobce Xtendlan BPOLICE6027-BLACK s bočním uchycením. Police má hloubku 270mm a je určená pro montáž do nástěnných rozvaděčů řady WS s hloubkou 450mm. Výška police je 1U. Rozměry 270 x...
BPOLICE6031-BLACK

BPOLICE6031-BLACK

XtendLan
Skladem
Racková police od výrobce Xtendlan BPOLICE6031-BLACK s bočním uchycením. Police má hloubku 310mm a je určená pro montáž do nástěnných rozvaděčů řady WS s šířkou 600mm a hloubkou 450mm. Výška police je 1U,...
CMP1UPLAST-B

CMP1UPLAST-B

XtendLan
Skladem
Vyvazovací panel 1U, plastový. Vhodný pro volné uchycení kabelů.
CPOLIC1U40-B

CPOLIC1U40-B

XtendLan
Na objednání
Racková police od výrobce Xtendlan CPOLIC1U40-B s čelním uchycením. Police má hloubku 400mm a je určená pro montáž do libovolných 19" racků. Výška police je 1U. Nosnost je 25kg.
CPOLIC2U40-B

CPOLIC2U40-B

XtendLan
Skladem
Racková police od výrobce Xtendlan CPOLIC2U40 s čelním uchycením. Police má hloubku 400mm e určená pro montáž do libovolných 19" racků. Výška police je 2U. Nosnost je 45kg.
Datová zásuvka XtendLan 2xRJ-45 nestíněná CAT5e

Datová zásuvka XtendLan 2xRJ-45 nestíněná CAT5e

XtendLan
Na objednání
Zásuvka Cat5e 2xRJ45 nestíněná, na zeď, spodní vývod, zaklapávací
Datová zásuvka XtendLan TANGO 2x 6a FTP

Datová zásuvka XtendLan TANGO 2x 6a FTP

XtendLan
Na objednání
Datová zásuvka s rámečkem Tango, osazená, pod omítku, 2x RJ-45, CAT 6a, FTP
Datová zásuvka XtendLan ZASO2W66NNIPS

Datová zásuvka XtendLan ZASO2W66NNIPS

XtendLan
Na objednání
Zásuvka 2x RJ-45, nestíněná, pod omítku. CAT6, konektory RJ-45 orientovány šikmo v úhlu 45 st., barva bílá, montáž do krabice pod imítku
Datová zásuvka ZASO2W55NNIPS

Datová zásuvka ZASO2W55NNIPS

XtendLan
Na objednání
Zásuvka 2x RJ-45 od výrobce XtendLan, nestíněná, pod omítku. CAT5E, konektory RJ-45 orientovány šikmo v úhlu 45 st., barva bílá, montáž do krabice pod imítku, narážecí kabelové konektory (Duální - 110 i LSA)...
DPA-D2-DBC2S

DPA-D2-DBC2S

XtendLan
Na objednání
XtendLan Rozbočovač D2 1:2 pro monitory (max. 12), Rozměry: 45*45*16mm, motnáž na zeď
DPA-D2-DBC4A

DPA-D2-DBC4A

XtendLan
Na objednání
Rozbočovač 2-vodičové sběrnice D2 video systému Xtendland na 4 linky. Umožňuje připojit až 4 domovní telefony nebo tabla do jednoho systému (nelze zapojit zároveň tabla i monitory). Nepotřebuje externí...
 
Strana: 1 3 ... 10 |
© 1989 - 2021 ALARM ABSOLON, spol. s.r.o. Zobrazit plnou verzi