Domů XtendLan (65 produktů)
Filtry, sklady, výrobce a parametry
Advanced Search Loading

XtendLan

Zboží bylo přidáno do košíku
Položek na stránce 
Řadit
ADR-LC2LC-MM-OM3

ADR-LC2LC-MM-OM3

XtendLan
LC-LC duplex adapter MM,OM3, do optických van. Spojka, průchodka pro optické kabely s konektory LC. Pro dvě vlákna (duplex).
ADR-LC2LC-SM

ADR-LC2LC-SM

XtendLan
Skladem
Duplexní adaptér (spojka) LC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro simplexní SC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna.
ADR-SCD2SCD-MM-OM3

ADR-SCD2SCD-MM-OM3

XtendLan
SC-SC duplex adapter MM (spojka), PC ,OM3,azurová, do optických rozvaděčů s otvory pro duplexní SC konektory
ADR-SCS2SCS-SM

ADR-SCS2SCS-SM

XtendLan
Adaptér (spojka) SC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC/LC/FC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna.
BP11DCS

BP11DCS

XtendLan
Skladem
Pasivni balun umožňující přenos video signálu, napájení, zvuku (případně dat) po rozvodu UTP CAT5. Dosah 400m-600m.
BP11SM

BP11SM

XtendLan
Skladem
Pasivni balun umožňuje přenos video signálu po UTP CAT5. Dosah 400m-600m, Impedanční přizpůsobení BNC 75ohm na UTP 100ohm, šroubové kontakty, přímý. Využívá dva vodiče UTP kabelu, Barevný signál lze pasivně...
BP11SML

BP11SML

XtendLan
Skladem
Pasivni balun umožňující přenos video signálu po rozvodu UTP CAT5 - s kabelem
ECO-27U-66-BLACK

ECO-27U-66-BLACK

XtendLan
19“ rozvaděč, stojanový, výška 27U, šířka 600mm, hloubka 600mm. černá barva
EOC62P-TR

EOC62P-TR

XtendLan
Skladem
Přenos Ethernetu po koaxiálním vedení včetně přenosu napájení. Dosah 1km na RG59, 2km na RG6. Úhrná přenosová rychlost do 240Mbps.
FOP-LCLC-D-0.5-9

FOP-LCLC-D-0.5-9

XtendLan
Skladem
Optický patch cord singlemode LC/LC duplex, délky 0,5m.
FOP-LCLC-D-1-9

FOP-LCLC-D-1-9

XtendLan
Patch kabel FO LC-LC, 1m, 9/125um, duplex, single mode.
FOP-LCLC-D-2-9

FOP-LCLC-D-2-9

XtendLan
Optický patch kabel LC/LC 9/125 (single mode), duplex, 2m
FOP-LCLC-D-3-50-OM3

FOP-LCLC-D-3-50-OM3

XtendLan
Na dotaz
Patch kabel FO LC-LC 3m, 50/125 duplex, LS0H, OM3 vhodný i pro 10Gbit.
FOP-LCSC-D-1-50-OM3

FOP-LCSC-D-1-50-OM3

XtendLan
FO patch kabel LC-SC 1m 50/125 duplex, OM3, LS0H
FOP-LCSC-D-15-50

FOP-LCSC-D-15-50

XtendLan
FO patch kabel LC-SC 15m 50/125 duplex, OM3.
FOP-LCSC-D-2-50-OM3

FOP-LCSC-D-2-50-OM3

XtendLan
FO patch kabel LC-SC 2m 50/125 duplex, OM3, LS0H
FOP-SCSC-D-0.5-9

FOP-SCSC-D-0.5-9

XtendLan
Optický patch cord singlemode SC/SC duplex, délky 0,5m.
FOP-STSC-D-1-50-OM3

FOP-STSC-D-1-50-OM3

XtendLan
Optický patchcord multimode OM3 50/125um s konektory ST/SC. Duplex. Délka 1m.
FOP-STSC-D-1-9

FOP-STSC-D-1-9

XtendLan
Optický patchcord singlemode 9/125um s konektory ST/SC. Duplex. Délka 1m.
Foto není k dispozici

FOP-STST-D-1-9

XtendLan
Skladem
Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.
FOSS-61-28

FOSS-61-28

XtendLan
Ochrana sváru samosmršťovací teplem, délka 61mm, určená k ochraně svarku po svaření. Vyztužená ocelovým drátem,
FOT-LC-50-1-9-OM3

FOT-LC-50-1-9-OM3

XtendLan
Jednostraně konektorovaný optický kabel (pigtail) s koncovkou LC, multi mode 50/125um, 1m, sekundární ochrana průměr 0,9mm.
FOT-LC-9-1-9

FOT-LC-9-1-9

XtendLan
Skladem
FO pigtail LC, 9/125, 0,9mm, 1m, LS0H, ZWP
FOT-SC-50-1-9-OM4

FOT-SC-50-1-9-OM4

XtendLan
FO pigtail SC, 50/125, OM4, 0,9mm, 1m
 
Strana: 1 3 |
© 1989 - 2018 ALARM ABSOLON, spol. s.r.o. Zobrazit plnou verzi