Domů Výrobci XtendLan (145 produktů)
Filtry, sklady, výrobce a parametry
Advanced Search Loading

XtendLan

Zboží bylo přidáno do košíku
Položek na stránce 
Řadit
BP11DCS

BP11DCS

XtendLan
Na objednání
Pasivni balun umožňující přenos video signálu, napájení, zvuku (případně dat) po rozvodu UTP CAT5. Dosah 400m-600m.
EVGA-12HTR

EVGA-12HTR

XtendLan
Na objednání
Extender XtendLan EVGA-12HTR, VGA, CAT5, do 70m, vysílač+přijímač
Konvertor EOC62P-TR

Konvertor EOC62P-TR

XtendLan
Skladem
Přenos Ethernetu po koaxiálním vedení včetně přenosu napájení. Dosah 1km na RG59, 2km na RG6. Úhrná přenosová rychlost do 240Mbps.
ORS-416A

ORS-416A

XtendLan
Na objednání
Mini rozvaděč, 4 porty, 1x průchozí kabel, 6 svarků, ST/SC/Duplex LC/pigtaily, stupačkové/průběžné
VASP12M-H

VASP12M-H

XtendLan
Na objednání
Video rozbočovač 1:2, mini, montáž na zeď
XL-VTD1100TR

XL-VTD1100TR

XtendLan
Na objednání
Pár 1 kanálového univerzálního optického konvertoru XL-VTD1100TR pro všechny analogové HD a SD systémy. 1x HD-TVI/AHD/CVI/PAL
XL-VTD1401TR

XL-VTD1401TR

XtendLan
Na objednání
Pár 4 kanálového univerzálního optického konvertoru videosignálu XL-VTD1401TR pro všechny analogové HD a SD systémy. 4x HD-TVI/AHD/CVI/PAL. 1x RS485 jednosměrná.
ADR-LC2LC-MM-OM3

ADR-LC2LC-MM-OM3

XtendLan
Na objednání
LC-LC duplex adapter MM,OM3, do optických van. Spojka, průchodka pro optické kabely s konektory LC. Pro dvě vlákna (duplex).
ADR-LC2LC-SM

ADR-LC2LC-SM

XtendLan
Skladem
Duplexní adaptér (spojka) LC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro simplexní SC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna.
ADR-SCD2SCD-MM-OM3

ADR-SCD2SCD-MM-OM3

XtendLan
Na objednání
SC-SC duplex adapter MM (spojka), PC ,OM3,azurová, do optických rozvaděčů s otvory pro duplexní SC konektory
ADR-SCS2SCS-MM

ADR-SCS2SCS-MM

XtendLan
Na objednání
Spojka, optická, SC-SC, simplex, multimode
ADR-SCS2SCS-SM

ADR-SCS2SCS-SM

XtendLan
Na objednání
Adaptér (spojka) SC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC/LC/FC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna.
CPOLIC1U28-B

CPOLIC1U28-B

XtendLan
Na objednání
Police XtendLan CPOLIC1U28-B 280 mm určená pro montáž do libovolných 19" rozvaděčů. Výška 1U. Čelní uchycení. Černé barevné provedení. Nosnost 25 kg.
CPOLIC1U40-B

CPOLIC1U40-B

XtendLan
Skladem
Police XtendLan CPOLIC1U40-B 400 mm určená pro montáž do libovolných 19" rozvaděčů. Výška 1U. Čelní uchycení. Černé barevné provedení. Nosnost 25 kg.
CPOLIC2U40-B

CPOLIC2U40-B

XtendLan
Na objednání
Police XtendLan CPOLIC2U40-B 400 mm určená pro montáž do libovolných 19" rozvaděčů. Výška 2U. Čelní uchycení. Černé barevné provedení. Nosnost 45 kg.
CPOLIC2U40-B

CPOLIC2U40-B

XtendLan
Na objednání
Police XtendLan CPOLIC2U40-B 400 mm určená pro montáž do libovolných 19" rozvaděčů. Výška 1U. Čelní uchycení. Černé barevné provedení. Nosnost 25 kg.
ECO-27U-66-BLACK

ECO-27U-66-BLACK

XtendLan
Na objednání
19“ rozvaděč, stojanový, výška 27U, šířka 600mm, hloubka 600mm. černá barva
EHDMIC11U-TR

EHDMIC11U-TR

XtendLan
Na objednání
HDMI přenos po LAN,vysílač a přijímač, IP/UDP, 1080p, přenos USB, funkce KVM
FOP-LCLC-D-0.5-9

FOP-LCLC-D-0.5-9

XtendLan
Na objednání
Optický patch cord singlemode LC/LC duplex, délky 0,5m.
FOP-LCLC-D-1-9

FOP-LCLC-D-1-9

XtendLan
Na objednání
Patch kabel FO LC-LC, 1m, 9/125um, duplex, single mode.
FOP-LCLC-D-2-9

FOP-LCLC-D-2-9

XtendLan
Na objednání
Optický patch kabel LC/LC 9/125 (single mode), duplex, 2m
FOP-LCLC-D-3-50-OM3

FOP-LCLC-D-3-50-OM3

XtendLan
Na objednání
Patch kabel FO LC-LC 3m, 50/125 duplex, LS0H, OM3 vhodný i pro 10Gbit.
FOP-LCSC-D-1-50-OM3

FOP-LCSC-D-1-50-OM3

XtendLan
Na objednání
FO patch kabel LC-SC 1m 50/125 duplex, OM3, LS0H
FOP-LCSC-D-15-50

FOP-LCSC-D-15-50

XtendLan
Na objednání
FO patch kabel LC-SC 15m 50/125 duplex, OM3.
 
Strana: 1 3 ... 7 |
© 1989 - 2020 ALARM ABSOLON, spol. s.r.o. Zobrazit plnou verzi