22U rozložený stojanový rozvaděč (Rack) RS2266 od výrobce Pulsar o rozměrech 1166 x 600 x 600 mm (V x Š x H), jedná se o 19 standard s maximální nosností 1000kg. Rozvaděč je určený k postavení na podlahu (nožičky a kolečka jsou součástí balení), dále nabízí stupeň krytí IP20. Rack disponuje zamykatelnými dveřmi s možností prohození směru otevírání (2 klíče součástí balení) . Tvrzené sklo - síla 5mm. Vrchní díl racku je navržený tak, aby byl umožněný snadnější odvod tepla. V černém barevném provedení - RAL 9004.
Vybrat správnou velikost a vytvořit vizualizaci můžete v konfigurátoru Pulsar: https://app.pulsar.pl/confi-rack-en/#/en
| Typ | Volně stojící |
|---|---|
| Výška | 22 U |
| Hloubka | 600 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Nosnost | 1000 kg |
| Provedení | Jednodílný |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Uzamykatelný | Ano |
| Barva | Černá |
| Varianta | Rozložený |
| Hmotnost Netto | 58,00 kg |
| Hmotnost Brutto | 58,00 kg |