6U rozložený nástěnný rozvaděč (Rack) RWA664 od výrobce Pulsar o rozměrech 372 x 600 x 450 mm (V x Š x H), jedná se o 19 standard s maximální nosností 70kg. Rozvaděč je určený k zavěšení na stěnu, dále nabízí stupeň krytí IP20. Rack disponuje zamykatelnými dveřmi s možností prohození směru otevírání (2 klíče součástí balení) . Přední tvrzené sklo - síla 5mm.. Vrchní díl racku je navržený tak, aby byl umožněný snadnější odvod tepla. V černém barevném provedení - RAL 9004.
Vybrat správnou velikost a vytvořit vizualizaci můžete v konfigurátoru Pulsar: https://app.pulsar.pl/confi-rack-en/#/en
| Typ | Nástěnný |
|---|---|
| Výška | 6 U |
| Hloubka | 450 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Nosnost | 70 kg |
| Provedení | Jednodílný |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Uzamykatelný | Ano |
| Barva | Černá |
| Varianta | Rozložený |
| Hmotnost Netto | 18,00 kg |
| Hmotnost Brutto | 18,00 kg |