Datové rozvaděče a skříně
Datové rozvaděče - Rack
Datové rozvaděče
DS-XS6609-S/BR
9U rozložený nástěnný rozvaděč (Rack) DS-XS6609-S/BR od výrobce Hikvision o rozměrech 500 x 600 x 600 mm (V x Š x H), jedná se o 19" standard s maximální nosností 60kg. Rozvaděč je určený k zavěšení na stěnu. Rack disponuje dvoudílnou konstrukcí s předními a zadními dveřmi s možností otevření na 78%. Hmotnost racku je 25 kg. Vrchní díl racku je navržený tak, aby byl umožněný snadnější odvod tepla.
Tloušťky jednotlivých částí:
Rozvaděč je dodáván rozložený.
| Typ | Nástěnný |
|---|---|
| Výška | 9 U |
| Hloubka | 600 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Nosnost | 60 kg |
| Barva | Černá |
| Hmotnost Netto | 4,87 kg |
| Hmotnost Brutto | 4,87 kg |