Datové rozvaděče a skříně
Datové rozvaděče - Rack
Datové rozvaděče
DS-XS6612-S/B
12U rozložený nástěnný rozvaděč (Rack) DS-XS6612-S/B od výrobce Hikvision o rozměrech 635 x 600 x 600 mm (V x Š x H), jedná se o 19" standard s maximální nosností 40 kg. Rozvaděč je určený k zavěšení na stěnu. Rack disponuje prosklenými dveřmi s možností otevření na 78 %. Hmotnost racku je 26 kg. Vrchní díl racku je navržený tak, aby byl umožněný snadnější odvod tepla.
Tloušťky jednotlivých částí:
Rozvaděč je dodáván rozložený.
| Typ | Nástěnný |
|---|---|
| Výška | 12 U |
| Hloubka | 600 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Nosnost | 40 kg |
| Barva | Černá |
| Hmotnost Netto | 25,90 kg |
| Hmotnost Brutto | 25,90 kg |