Datové rozvaděče a skříně
Datové rozvaděče - Rack
Datové rozvaděče
DS-XS6618-E/DG
18U rozložený stojanový rozvaděč (Rack) DS-XS6618-E/DG od výrobce Hikvision o rozměrech 985 x 600 x 600 mm (V x Š x H) včetně koleček, jedná se o 19 standard s maximální nosností 500 kg. Rack je určený k postavení na podlahu (nožičky a kolečka jsou součástí balení). Hmotnost je 34.6 kg. Přední i zadní dveře se dají otevřít na 78 %. Rack je vyrobený z plechu válcovaného za studena.
Tloušťky jednotlivých částí:
Rozvaděč je dodáván rozložený.
| Typ | Volně stojící |
|---|---|
| Výška | 18 U |
| Hloubka | 600 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Nosnost | 500 kg |
| Provedení | Jednodílný |
| Barva | Černá |
| Hmotnost Netto | 43,50 kg |
| Hmotnost Brutto | 43,50 kg |