4U rozložený nástěnný rozvaděč (Rack) RWA454-G od výrobce Pulsar o rozměrech 540 x 280 x 400 mm (Š x V x H), jedná se o 19" standard s maximální nosností 30 kg. Rozvaděč je určený k zavěšení na stěnu. Rack disponuje prosklenými dveřmi s možností prohození směru otevírání - pravá nebo levá. Hmotnost racku je 7,2 kg. Vrchní díl racku je navržený tak, aby byl umožněný snadnější odvod tepla. Barva oceli je RAL7035 (šedá). Rack disponuje kabelovými kanály v horním a spodním panelu (175 x 58 mm). Ochrana IP20, Provozní teplota -10 °C až 40 °C.
Tloušťky jednotlivých částí:
Vybrat správnou velikost a vytvořit vizualizaci můžete v konfigurátoru Pulsar: https://app.pulsar.pl/confi-rack-en/#/en
| Typ | Nástěnný |
|---|---|
| Výška | 4 U |
| Hloubka | 400 mm |
| Šířka | 540 mm |
| Nosnost | 30 kg |
| Provedení | Jednodílný |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Uzamykatelný | Ano |
| Barva | Šedá |
| Varianta | Rozložený |
| Hmotnost Netto | 6,20 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,00 kg |