PZTS (EZS)
Magnetické kontakty
MS-25ST
Povrchový magnetický kontakt Anvox, pracovní vzdálenost 20 mm
| Typ detektoru | Povrchový magnetický kontakt |
|---|---|
| Použití | Vnitřní prostředí |
| Způsob připojení | Smyčkový |
| Pracovní vzdálenost | 20 mm |
| Délka kabelu | Nemá m |
| Rozměr (výška) | 20 mm |
| Rozměr (šířka) | 64 mm |
| Rozměr (hloubka) | 13 mm |
| Stupeň zabezpečení | Necertifikováno |
| Polarizovaný | Ne |
| Hmotnost Netto | 0,00 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,00 kg |