PZTS (EZS)
Magnetické kontakty
Povrchové
PS1541 Hnědý
Samolepící povrchový magnetický kontakt Aleph, pracovní mezera 25mm. Magnetický kontakt pro povrchovou montáž s tělem dlouhým 3,81cm (1.50"), širokým 0,94cm (0.37") a vysokým 0,71cm (0.28"). Magnetická část má rozměry stejné. Magnetický kontakt je vybaven samolepící oboustrannou páskou. Magnetický kontakt má instalační vzdálenost 2,54cm (1"). Jedná se o magnetický kontaktý se zapojením N.C.
| Typ detektoru | Povrchový magnetický kontakt |
|---|---|
| Použití | Vnitřní prostředí |
| Způsob připojení | Smyčkový |
| Pracovní vzdálenost | 25 mm |
| Délka kabelu | 0,45 m |
| Rozměr (výška) | 9 mm |
| Rozměr (šířka) | 11 mm |
| Rozměr (hloubka) | 7 mm |
| Stupeň zabezpečení | Necertifikováno |
| Polarizovaný | Ne |
| Hmotnost Netto | 0,00 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,00 kg |