Distributor Hikvision DS-KAD7061EY slouží k propojení jednotek systému 2-drátových vnitřních stanic. Nabízí 4 vstupy k připojení vnitřních stanic a 2 vstupy pro kaskádování distributorů. Bez dodatečného napájení. Rozměry 144 x 92 x 66mm
| Zařízení | Distributor |
|---|---|
| Kompatibilní s IP | Ne |
| Kompatibilní s 2-drát HD | Ano |
| Kompatibilní s 2-drát IP | Ne |
| Povrchová montáž | Ano |
| Zapuštěná montáž | Ne |
| Počet kanálů | 4 |
| Provozní teplota | -10 °C až 55 °C |
| Rozměry (V × Š × H) | 60 mm × 70.6 mm × 25 mm |
| Hmotnost Netto | 0,21 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,21 kg |