Distributor DS-KAD7060EY Hikvision pro dvoudrátové HD audio-video interkomy. 8x dvoudrátové rozhraní pro kaskádování distributorů, kanál 1-6 pro napájení dveřních nebo vnitřních stanic. Optická signalizace pro každý vstup.
ZDROJ DS-KAW150-4N NUTNO DOKOUPIT SAMOSTATNĚ
UPOZORNĚNÍ: NENÍ KOMPATIBILNÍ S IP DVOUDRÁTOVÝMI AUDIO-VIDEO INTERKOMY A DISTRIBUTORY !!!
| Zařízení | Distributor |
|---|---|
| Kompatibilní s IP | Ne |
| Kompatibilní s 2-drát HD | Ano |
| Kompatibilní s 2-drát IP | Ne |
| Počet kanálů | 6 |
| Napájení | 48V |
| Provozní teplota | -10 °C až 55 °C |
| Rozměry (V × Š × H) | 92.4 mm × 143.7 mm × 65.9 mm |
| Hmotnost Netto | 0,62 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,62 kg |