PRODEJ UKONČEN!
4MPx IP ANPR venkovní Bullet kamera Hikvision DS-TCG406-E (Darkfighter - pro lepší obraz v horších světelných podmínkách) s varifokálním objektivem a ohniskovou vzdáleností 2.8-12mm. Kamera je vybavena snímačem s ultravysokou citlivostí, který zajišťuje kvalitní obraz i při zhoršených světelných podmínkách. Kamera disponuje vysokou fyzickou kompenzací protisvětla včetně mnoha dalších podpůrných funkcí pro zlepšení kvality obrazu včetně 4 LED diod s bílým a IR přísvitem až do vzdálenosti 25 metrů.
Fyzické parametry:
Chytré funkce:
| Rozlišení | 4 MPx |
|---|---|
| Typ objektivu | varifokální motorický |
| Ohnisková vzdálenost | 2.8 - 12 mm |
| Min. šířka záběru - Varifokální | 42 ° |
| Max. šířka záběru - Varifokální | 114 ° |
| Délka přísvitu (max.) | 25 m |
| Typ přísvitu | Kombinované (bíle LED a IR) |
| WDR | 140dB reálné |
| Citlivost | 0,0005 Lux |
| Max. počet snímků | 25 |
| Alarm vstup/výstup | 3/1 |
| Audio vstup/výstup | Externí mikrofon / Reproduktor |
| Interní úložiště - SD karta | MicroSD slot max.1TB |
| Barevné provedení | Stříbrná |
| Stupeň krytí IP | IP67 |
| Stupeň odolnosti IK | IK10 |
| Antivandal provedení | Ano |
| Napájení | 12V DC / 24V AC / PoE |
| Spotřeba | 5-10 W |
| Provozní teplota | -30 až +70 °C |
| Hmotnost Netto | 3,45 kg |
| Hmotnost Brutto | 3,45 kg |