Kamerové systémy (VSS)
Monitory a Video Wall
40" - 86"
DS-D6055UN-DL
55" monitor Hikvision DS-D6055UN-DL s maximálním rozlišením 3840 x 2160 a poměrem stran 16:9. Pozorovací úhel u toho modelu činí 178°/178. Monitor disponuje video výstupy 3x HDMI, 2x USB, 1x DP 1.2, 1x BT 5.4, dále obsahuje audio vstupy a výstupy přes konektor jack 3.5 a 2x vestavěný reproduktor s výkonem 10W. Primárně vedeno na instalaci na stěnu. Napájení monitoru je 100-240V AC. Rozměry jsou 1238,4 x 709,2 x 70 mm. Provozní teplota 0°C až do +40°C.
Monitory Hikvision jsou vhodné pro všechny kamerové systémy, jelikož jsou testované a certifikované na nepřetržitý provoz.
| Úhlopříčka obrazovky | 55 " |
|---|---|
| Maximální rozlišení | 4K |
| Vstupy | HDMI/DP |
| Stojan na stůl součástí | Ano |
| Zabudované reproduktory | Ano |
| Napájení | 100-240V AC |
| Spotřeba | 130-140 W |
| Hmotnost Netto | 19,12 kg |
| Hmotnost Brutto | 19,12 kg |