Kamerové systémy (VSS)
Záznamová zařízení
Analog HD a hybrid rekordéry
32 kanálové
iDS-7332HUHI-M4/S(STD)
Digitální AcuSense videorekordér Hikvision iDS-7332HUHI-M4/S pro připojení až 32 analogových kamer s maximálním rozlišením 8MPx a 32 IP kamer nebo připojení až 64 IP kamer s maximálním rozlišením 12MPx při vypnutí všech analogových vstupů.
Další parametry:
Smart funkce:
AcuSense - Funkce hloubkové analýzy sloužící k eliminaci falešných poplachů, kterými mohou být na příklad - déšť, zvěř, sluneční svit, sněžení apod.
AcuSense - Spolehlivá detekce osoby či vozidla, snížení falešných poplachů, což má za následek úsporu kapacity na pevném disku.
AcuSense - Snadné a rychlé vyhledávání poplachu dle typu v záznamu.
| Počet vstupů - BNC | 32 |
|---|---|
| Max. rozlišení HD-TVI | 8 MPx |
| Max. rozlišení AHD | 5 MPx |
| Max. rozlišení HD-CVI | 4 MPx |
| Max. počet připojitelných IP kamer | 64 |
| Max. rozlišení IP kamery | 12 Mpx |
| Počet HDD slotů | 4 |
| RAID | 0/1/5/6/10 |
| Video výstup | HDMI/VGA/CVBS |
| Video výstup - max. rozlišení | 4K |
| Alarm vstup/Výstup | 16/4 |
| Audio vstup/výstup | 4/1 |
| Síťové rozhraní | 2x 1Gbps |
| Ovládání kamer | RS-485 |
| Komprese videa | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Napájení | 100-240V AC |
| Spotřeba | 50-60 W |
| Hmotnost Netto | 7,40 kg |
| Hmotnost Brutto | 7,40 kg |