Kamerové systémy (VSS)
Záznamová zařízení
IP rekordéry (NVR)
32 kamer
iDS-7732NXI-M4/X
Síťový DeepInMind videorekordér Hikvision iDS-7732NXI-M4/X pro připojení až 32 IP kamer s maximálním rozlišením 32MPx a vstupní datové propustnosti 320Mb/s, výstupní 400Mb/s. Dále zařízení umožňuje připojit až 8 IP reproduktorů.
Další parametry:
Inteligentní analýza
Smart funkce:
AcuSearch
ANPR
Strukturování videa
| Počet kamer IP | 32 |
|---|---|
| Počet HDD slotů | 4 |
| Max. rozlišení záznamu | 32 MPx |
| Datová propustnost (In/Out) | 320/400 Mbps |
| Video výstup | 2x HDMI / VGA / CVBS |
| Video výstup - Max. rozlišení | 8K UltraHD |
| Síťové rozhraní | 2x 1Gbps |
| Alarm vstup/výstup | 16/4 |
| Audio vstup/výstup | 1/1 |
| Komprese videa | H.265/H.265+/H.264/H.264+ |
| SMART funkce | DeepinMind/VCA |
| Napájení | 100-240V AC |
| Spotřeba | 40-50 W |
| Hmotnost Netto | 6,38 kg |
| Hmotnost Brutto | 6,38 kg |