Napájení
Napájecí zdroje ve skříni
Zálohované zdroje
HPSB-12V10A-D
Záložní impulsní zdroj 13,8V/10A s prostorem pro AKU 40Ah.
| Vstupní napětí | 230V AC |
|---|---|
| Výstupní napětí | 13,8V DC |
| Výstupní proud | 10 A |
| Prostor pro akumulátor | 40Ah |
| Max. nabíjecí proud akumulátoru | 0,4 A |
| Zajištění | Šrouby |
| Ovládací panel | Optická indikace |
| Hmotnost Netto | 5,60 kg |
| Hmotnost Brutto | 5,60 kg |