Napájení
Napájecí zdroje ve skříni
Zálohované zdroje
HPSG2-12V2A-B
Záložní impulsní zdroj 13,8V/2A s prostorem pro AKU 7Ah
| Vstupní napětí | 230V AC |
|---|---|
| Výstupní napětí | 13,8V DC |
| Výstupní proud | 2 A |
| Prostor pro akumulátor | 7Ah |
| Max. nabíjecí proud akumulátoru | 1,0 A |
| Zajištění | Šrouby |
| Ovládací panel | Optická indikace |
| Technologické výstupy | Ano |
| Hmotnost Netto | 1,42 kg |
| Hmotnost Brutto | 1,42 kg |