Bezdrátový záplavový detektor Jablotron JA-151F
Bezdrátový detektor pro havarijní detekci úniku vody umožní zabránit vzniku významnějších škod v případě, kdy selže hadice, těsnění nebo jiná součást vodovodního systému či připojeného spotřebiče. Detektor vyhlásí poplach ihned v počátku havárie a uživatel tak může okamžitě zasáhnout. Při propojení zabezpečovacího systému s hlavním uzávěrem vody může systém na základě poplachu uzavřít vodu zcela automaticky a ochránit tak objekt i v případě, kdy není nikdo doma. Detektor je napájen bateriemi 2 x alkalická baterie AAA.
Baterie nejsou součástí balení!
Výrobek je kompatibilní pouze s ústřednami JA-102K, JA-103K, JA-107K, JA-152KR nebo novějšími.
| Typ detektoru | Bezdrátový záplavový detektor |
|---|---|
| Použití | Vnitřní prostředí |
| Způsob připojení | Bezdrátový |
| Pracovní frekvence | 868 MHz |
| Typ komunikace | Obousměrná |
| Baterie | Ano |
| Rozměr (šířka) | 100 mm |
| Rozměr (výška) | 15 mm |
| Rozměr (hloubka) | 33 mm |
| Hmotnost Netto | 0,10 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,10 kg |