Bezdrátový magnetický detektor s detekcí cizího magnetického pole - bílý
Detekuje otevření dveří či oken. Magnet je v úzkém provedení pro montáž do úzkých okenních a dveřních rámů. Má sabotážní ochranu krytu, která se aktivuje po otevření krytu. K aktivaci senzoru dochází po oddálení permanentního magnetu od senzoru. Obsazuje v zabezpečovacím systému jednu pozici. Při montáži je potřeba magnet zkalibrovat.
Napájení 1x AAA (LR03) alkalická baterie 1,5V.
Kompatibilní pouze s JA-103 a JA-107
| Typ detektoru | Bezdrátový magnetický detektor s detekcí cizího magnetického pole |
|---|---|
| Použití | Vnitřní prostředí |
| Způsob připojení | Bezdrátový |
| Pracovní frekvence | 868 MHz |
| Typ komunikace | Obousměrná |
| Baterie | Ano |
| Pracovní vzdálenost | 10 mm |
| Rozměr (šířka) | 86 mm |
| Rozměr (výška) | 20 mm |
| Rozměr (hloubka) | 20 mm |
| Stupeň zabezpečení | 3 |
| Barevné provedení | Bílá |
| Hmotnost Netto | 0,06 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,06 kg |