DOPRODEJ Bezdrátový dvouzónový PIR detektor je určen k detekci pohybu osob v interiéru budov. Detekce ve dvou zónách poskytuje vysokou ochranu před falešnými poplachy způsobenými např. pohybem domácího zvířete. Běžná instalační výška je 120 cm nad podlahu. Detektor má dvě detekční zóny, z nichž každá pokrývá úhel 120° s délkou záběru 12 m.
Napájení lithiová baterie typ LS(T)14500, 3,6V.
Baterie není součástí produktu!
| Typ detektoru | Bezdrátový dvouzónový PIR detektor |
|---|---|
| Použití | Vnitřní prostředí |
| Způsob připojení | Bezdrátový |
| Baterie | Ano |
| Dosah | 12 m |
| Úhel detekce | 120 ° |
| Rozměr (šířka) | 60 mm |
| Rozměr (výška) | 180 mm |
| Rozměr (hloubka) | 55 mm |
| Pracovní frekvence | 868 MHz |
| Barevné provedení | Bílá |
| Hmotnost Netto | 0,18 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,00 kg |