Bezdrátový PIR detektor pohybu se základní imunitou proti zvířatům je komponentem systému JABLOTRON 100+. Slouží k prostorové detekci pohybu osob v interiéru budov. Oproti standardním PIR detektorům pohybu z řady JABLOTRON 100 je jeho detekční charakteristika upravena a disponuje základní imunitou proti zvířatům.
Detektor eliminuje pohyb drobných zvířat (do cca 25 kg a max. výšky 40 cm na vzdálenost max. 7m od detektoru) po podlaze. Z výroby je detektor osazen zvířecí čočkou JS-7910 se záběrem 90°/12 m.
Napájení 2x AA baterie 1,5V. NEJSOU SOUČÁSTÍ BALENÍ.
| Typ detektoru | Bezdrátový PIR detektor pohybu se základní imunitou proti zvířatům |
|---|---|
| Použití | Vnitřní prostředí |
| Způsob připojení | Bezdrátový |
| Baterie | Ano |
| Typ baterie | AA |
| Dosah | 7 m |
| Úhel detekce | 90 ° |
| Rozměr (šířka) | 60 mm |
| Rozměr (výška) | 95 mm |
| Rozměr (hloubka) | 55 mm |
| Barevné provedení | Bílá |
| Hmotnost Netto | 0,10 kg |
| Hmotnost Brutto | 0,00 kg |